Cechy dobrej firmy zajmującej się praniem dywanów i wykładzin

0
2444
Cechy dobrej firmy zajmującej się praniem dywanów i wykładzin

Higiena i czystość w domu powinny być nie tylko „świątecznym” obowiązkiem, ale także naszym codziennym założeniem. Utrzymanie ładu i porządku w domu nie zawsze jest łatwe, w szczególności jeśli posiadamy dzieci lub mieszkamy ze zwierzętami

Jednakże powinniśmy o to dbać i zwracać na to w swoim życiu szczególną uwagę, gdyż czyste pomieszczenia domowe wpływają nie tylko na nasze dobre samopoczucie, ale także zdrowie. Regularne wycieranie kurzu z mebli, mycie podłóg czy odkurzanie dywanów należy mieć wpisane w stały, tygodniowy grafik. O ile w przypadku umeblowania i posadzek wystarczy nasza „fachowa” ręka, sytuacja czyszczenia tekstyliów wygląda inaczej.

Domowe odkurzanie, trzepanie i pranie dywanów nie do końca likwiduje ich zabrudzenia. Jak wiadomo, dywany spełniają ważne funkcje w pomieszczeniach, w których się znajdują – dopełniają swoim wyglądem aranżację wnętrza, ocieplają pokoje, tworzą odpowiednią akustykę, regulują wilgotność powietrza chłonąc bądź też oddając wilgoć, tworząc dzięki temu odpowiedni mikroklimat. Tekstylia są także najbardziej narażone na domowe zanieczyszczenia – kurz, pył, okruszki, paprochy, sierść, nasz martwy naskórek, itp. Dlatego też aby dywany czy wykładzina wciąż wyglądały jak nowe, cieszyły nas swoim świeżym wyglądem, a także spełniały swoje wyjątkowe  funkcje, kilka razy w roku należy skorzystać z profesjonalnych usług prania dywanów i wykładzin.

W związku z tak kluczową rolą tekstyliów w naszych domach, ważne jest aby wybrać w pełni profesjonalną pralnię dywanów i wykładzin. Jakie są cechy dobrej firmy zajmującej się praniem tekstyliów, przedstawiamy poniżej:

  1. Staż firmy i obecność na rynku – im dłuższa działalność, tym większe doświadczenie oraz zakres świadczonych usług. Przez lata swojej pracy, pracownicy takiej firmy zdążyli już poznać od podszewki rynek producentów sprzętów czyszczących. Firma z długim stażem pracy, będzie posiadała wyłącznie wysokospecjalistyczne maszyny takie jak wirówka dywanowa, czy trzepaczka mechaniczna oraz będzie stosowała sprawdzone metody prania, np. „na wskroś”.
  2. Świadczenie usług dodatkowych – pranie dywanów i wykładzin przez profesjonalną firmę to nie tylko mycie, płukanie, suszenie, itp. To także usługi dodatkowe, takie jak apretura przywracająca szlachetność tkaninom, ozonowanie – czyli usuwanie nieprzyjemnych zapachów, a nawet usługi skracania lub obszywania dywanów.
  3. Dobre opinie – w XXI wieku, w dobie Internetu, każdą świadczoną usługę i działalność gospodarczą możemy ocenić, wyrażając swoją opinię na różnorodnych forach czy stronach internetowych danych firm. Im więcej pozytywnych opinii, tym bardziej możemy być pewni, że dana firma fachowo zajmie się naszymi dywanami czy wykładzinami.
  4. Ciągłe pozyskiwanie klienta – dobra firma zajmująca się profesjonalnym praniem tekstyliów, będzie wychodziła naprzeciw potrzebom swoich klientów. Oprócz świadczeń usług dodatkowych, dobra firma powinna oferować różnorodne promocje, takie jak darmowy transport czy zniżki świąteczne na pranie, a także prowadzenie portali społecznościowych firmy, np. na facebooku czy google+.

Jeśli chcecie aby wasze dywany czy wykładziny odzyskały dawny blask, cieszyły świeżym wyglądem i spełniały wszystkie swoje dodatkowe funkcje, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DAMAT – zajmującej się profesjonalnym praniem tekstyliów od 1991 roku, korzystającą wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu do prania, a także świadcząca wiele usług uzupełniających.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ