Domy Naramowice – bezpieczna i spokojna lokalizacja dla Ciebie i Twoich bliskich

0
2006
Domy Naramowice – bezpieczna i spokojna lokalizacja dla Ciebie i Twoich bliskich

Inwestorzy szukający domu dla siebie i swojej rodziny najczęściej kierują się ceną oraz lokalizacją. Cena przede wszystkim powinna być korzystna, dobrze odzwierciedlająca oferowane warunki i przekładająca się na standard domu (wygląd, wykonanie, wielkość, ogród, lokalizacja). Podczas wyboru nieruchomości zazwyczaj towarzyszy nam stres i euforia. Zakup domu to ogromny wydatek, dlatego nie powinniśmy pochopnie podejmować swoich decyzji.

Zanim zdecydujemy się na konkretny dom powinniśmy dokładnie obejrzeć jego lokalizację oraz przeanalizować całe otoczenie. Warto zastanowić się nad wpływem nowej lokalizacji na funkcjonowanie naszej rodziny. Czy nasze dzieci będą mogły samodzielnie chodzić do szkoły? Ile czasu zajmie nam dojazd do pracy? Czy w okolicy znajdują się sklepy spożywcze, poczta lub przychodnia lekarska? Czy w okolicy przypadkiem nie jest planowana budowa ruchliwej drogi i czy będzie to dla nas zaleta, czy wada?  Właśnie tego typu pytania powinniśmy sobie zdać przed kupnem nieruchomości przeznaczonej do celów mieszkalnych. Kolejną istotną kwestią jest położenie nieruchomości, chodzi tutaj o bliskość przyrody (parki, lasy) lub odwrotnie położenie w centrum miasta z dala od naturalnych krajobrazów, lasów i parków.

Obecnie bardzo popularnymi inwestycjami są domy Naramowice, o których więcej informacji można dowiedzieć się na noveolendry.

Domy Naramowice – cechy charakterystyczne i korzyści dla mieszkańców

Nove Olendry to niepowtarzalna, modna i bardzo atrakcyjna inwestycja. Nieruchomości odznaczają się nowoczesnością i funkcjonalnością. Położone są w klimatycznym miejscu, bliskość natury oraz śródmieścia to główne zalety domów Naramowice. W ofercie Nove Olendry obecnie znajdziemy komfortowe i przestronne mieszkania oraz domy. Mieszkania wykonane są z solidnych materiałów, w tym płytki klinkierowej zapewniającej wysokie walory wizualne. Ponad to nieruchomości zostały zaplanowane i stworzone w sposób ekologiczny dla środowiska oraz mieszkańców.

Domy Naramowice należą do kompleksów budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Położone są przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu na Umultowie. Mają doskonałą lokalizację składającą się z wielu sklepów spożywczych, przystanków autobusowych, drogi rowerowej i nowej szkoły na Umultowie. Kompleks składa się z sześciu budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Dostępne lokale mają powierzchnię użytkową od 106 do 115 mkw. Dodatkowo każdy z budynków posiada działkę powyżej 300 mkw. Domy Naramowice odznaczają się niezwykłym designem, nowoczesnym stylem i stworzone są wysokiej jakości energooszczędnych materiałów. Obecnie są możliwe do zakupienia w atrakcyjnych cenach.

Klasyczny dom Naramowice posiada 106 metrów rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się salon z jadalnia, osobna kuchnia, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz korytarz. Na piętrze wydzielone są cztery sypialnie, łazienka oraz korytarz. Dodatkowo każdy z domów posiada poddasze nieużytkowe, które można wykorzystać do celów przechowywania przeróżnych elementów wyposażenia, narzędzi lub innych komponentów.

Domy dostępne są w stanie deweloperskim. Posiadają umiejętnie rozprowadzone instalacje (gaz, woda, prąd, kanalizacja, telewizja, Internet, alarm i domofon). Odznaczają się funkcjonalnością i unikatowością, wszelkie ściany nośne i działowe wykonane są z cegły ceramicznej, zaś dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Dodatkowo budynki mają grube ocieplenie i gwarantują utrzymanie pożądanej temperatury, bez jej utraty na zewnątrz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ