DUNIN Mozaika HEXAGONIC – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

0
803

Seria Hexagonic to seria mozaik producenta Dunin. Pozwala na uzyskanie eleganckiego efektu, który umożliwia wykonanie ciekawych niestandardowych układów wnętrz. Są to monochromatyczne dekoracje w kolorze czarnym, białym, różowym i niebieskim. W ofercie znajduje się również połączenie dwóch kolorów: białego i czarnego. Monochromatyczny kolor podkreśla w ten sposób trójwymiarowy układ mozaikowy.

Taki dobór kolorów do dekoracyjnych produktów mozaikowych jest odpowiedzią na trendy w aranżacji wnętrz. Daje też szerokie pole do tworzenia ciekawych i nietuzinkowych projektów. Można je wykorzystać jako dekoracje ścienne w kuchni, łazience czy też salonie. Na wyjątkową uwagę zasługują mozaiki z czarno-białymi heksagonami. Dzięki takiemu połączeniu  kolorów DUNIN Mozaiki HEXAGONIC można stworzyć ponadczasowe geometryczne układy.

Szeroki wybór Mozaiki DUNIN – większy wybór dla klienta

DUNIN to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych oraz okładzinowych. Prace tworzone przez grupę młodych projektantów zwracają uwagę na każdy szczegół i perfekcyjne wykonanie. Odważny i niepowtarzalny design zachęca do prostych, a jednocześnie  odważnych aranżacji, dając tym samym możliwość realizacji własnych pomysłów. Te serie łączą w sobie przyziemny i wyrafinowany styl, a także wyznaczają trend we wnętrzu. Niepowtarzalna seria DUNIN Mozaiki HEXAGONIC jest dedykowana zaspokojeniu potrzeb miłośnikom oryginalnych rozwiązań, ceniących piękno i elegancję tej aranżacji.

Innowacyjność – mozaika Dunin

Mozaika DUNIN HEXAGONIC  to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kwadratowych płytek. Istnieje kilka wersji sześciokątnych mozaik z tej serii, w tym kostki małe 2,3 × 2,6, mozaiki z kostkami heksagonów 5,1 × 5,8 oraz kostki trójwymiarowe 7,4 × 8,6. W zależności od modelu powierzchnia mozaiki jest szkliwiona lub matowa. Do produkcji DUNIN Mozaika HEXAGONIC oparto się na podstawach porcelanowych i ceramicznych.

Pomysł na wykończenie łazienki, balkonu oraz tarasu

DUNIN Mozaika HEXAGONIC jest serią drobno elementowych mozaik opartych na sześciokątnych płytkach o kształcie plastra miodu. To oryginalne połączenie jest bazą do dalszych eksperymentów wzorniczych – mozaiki z kolekcji występują w wielu kolorach i wzorach, stworzonych odpowiednim ułożeniem monochromatycznych elementów. To nowoczesny sposób na stworzenie pięknych posadzek i elewacji. DUNIN Mozaika HEXAGONIC wykonana jest z wysokiej jakości gresu szkliwionego. Jest nienasiąkliwa, antypoślizgowa i łatwa w utrzymaniu czystości, a dzięki odporności na mróz, deszcz i niską temperaturę może być również montowana na zadaszonych tarasach lub balkonach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ