Jak dopasować kolorowe ramki na zdjęcia do aranżacji wnętrza?

0
1814
Jak dopasować kolorowe ramki na zdjęcia do aranżacji wnętrza?

Dekorowanie ścian za pomocą kolorowych ramek to bardzo ciekawe rozwiązanie, które jest coraz chętniej stosowane w polskich domach. Można w nich eksponować praktycznie wszystko – od zdjęć po obrazy, a nawet plakaty. Jak wykorzystać je do swoich potrzeb?

Skąd wzięła się fascynacja fotografiami?

Uwielbiamy wspomnienia. Uwiecznianie ich na fotografiach czyni je nieśmiertelnymi. Nieruchome kadry po latach przypominają nam o ważnych i pięknych chwilach z naszego życia. Dziś do zrobienia dobrego zdjęcia nie trzeba wiele. Wystarczy mieć przy sobie smartfon, czy tablet. Współczesne urządzenia są wyposażone w dobre aparaty, które pozwalają na wykonanie naprawdę dobrych zdjęć. Dziś nie ogranicza nas liczba klatek na filmie, a jedynie pamięć naszego urządzenia, którą i tak możemy rozszerzyć o miejsce na tzw. chmurze. Efektem tego jest prywatna biblioteka licząca tysiące zdjęć. Wśród nich są zapewne wyjątkowe kadry, które warto by pokazać szerszemu gronu. Zwłaszcza, że cyfrowe zdjęcia nie mają takiego ładunku emocjonalnego jak fotografie analogowe. Dlatego warto wydrukować je i umieścić w specjalnym albumie. Możemy też wykorzystać je do dekoracji pokoju. Eksponując je na ścianach możemy nie tylko poczuć się  lepiej we własnym domu, ale także pokazać gościom, co tak naprawdę jest ważne dla nas w życiu. Pozwoli nam to także na stworzenie oryginalnej kompozycji, która nie będzie możliwa do powielenia.

Kolorowe ramki na zdjęcia – jak je dobrać?

Piękne kadry prezentujące bliskich, wydarzenia z życia, czy miejsca, w których byliśmy, sprawdzą się  do dekoracji każdego pomieszczenia. Warto jednak zadbać o ich odpowiednią ochronę. Dlatego stosujmy ramki na zdjęcia. Nie tylko zabezpieczą fotografie przed ich zniszczeniem, ale też pozwolą lepiej je wyeksponować. Wszystko dzięki rozmaitym modelom proponowanym przez producentów. Znajdziesz je chociażby pod tym linkiem https://www.oprawiamy.pl/c154,ramki-na-zdjecia-wedlug-kolorow. Pomocne mogą w tym być kolorowe ramki na zdjęcia. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej możemy dopasować je do aranżacji konkretnego wnętrza. Kolorowe ramki na zdjęcia są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziemy modele owalne, kwadratowe, czy prostokątne. Ciekawą alternatywą są również multiramki, które pozwolą nam stworzyć galerie tematyczne. Kolorowe ramki na zdjęcia są wykonane z drewna lub metalu. Na życzenie klienta istnieje też możliwość stworzenia ramki o określonych wymiarach. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią niekonwencjonalne elementy dekoracyjne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ