Marzysz o eleganckim i nietypowym stole? Wybierz firmę, która wykona specjalnie dla Ciebie stół Twoich marzeń!

0
1868

Stół to podstawowe wyposażenie każdego domu, mieszkania i restauracji. To właśnie przy nim spotykamy się podczas codziennego spożywania posiłku i towarzyszy nam przy ważnych spotkaniach i okolicznościach. Stół to również główny element wyposażenia lokali gastronomicznych. Przy nim spożywane są posiłki, podawane drinki lub serwowane różne przekąski.

Ważną kwestią związaną z wyborem stołu jest jego odpowiedni wymiar oraz właściwie dopasowane do niego krzesła.  Stół wraz z krzesłami powinien tworzyć jedną całość, gwarantować użytkownikom dostateczną ilość miejsca, a także pozwolić na wystarczające nakrycie go naczyniami oraz dodatkami.

Obecnie na rynku można spotkać się z przeróżnymi rodzajami stołów. Wykonywane są z rozmaitych materiałów i w odmiennych stylach. Każda osoba poszukująca wyjątkowego stołu do swojego mieszkania lub lokalu może wybrać konkretny model albo zamówić stół wykonany na specjalne życzenie.

Mebella – blaty stołowe i podstawy wysokiej jakości

Renomowana firmą specjalizującą się w produkcji stołów jest Mebella. To działalność rodzinna, która zajmuje się tworzeniem stołów od ponad 15 lat. Oferuje możliwość wykonania stołu na zamówienie, dzięki temu każdy klient może dopasować sobie wymiar oraz wygląd stołu. Firma Mebella może pochwalić się licznymi samodzielnie wykonanymi stołami, które obecnie zdobią wnętrza domów, mieszkań, restauracji i kawiarni.

Fachowcy pracujący w firmie Mebella dokładnie dopasowują blaty stołowe i podstawy, w taki sposób, aby uzyskany mebel był funkcjonalny i estetyczny. Podstawy i blaty, z których można dowolnie skompletować stół oferowane przez firmę Mebella wykonane są w trwałych i solidnych materiałów. Doświadczona kadra pracowników oraz rozbudowany park maszynowy pozwala na szeroką dystrybucję podstaw i blatów Mebella do krajów takich jak – Czechy, USA i Singapur.

Wszystkie podstawy i blaty stołowe Mebella posiadają Certyfikat Zgodności z Polskimi Normami na stateczność stołów. Podstawy głównie tworzone są z wysokiej jakości żeliwa oraz stali. Najczęściej stosowanymi surowcami są stale nierdzewne, austenityczne, chromo – niklowe, które mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Firma gwarantuje wysoki poziom i trwałość swoich wyborów dzięki wykorzystaniu technologii cięcia laserowego stosowanego do przygotowywania blach obciążeniowych i pokryw nierdzewnych.

Własna i przede wszystkim rodzinna produkcja pozwala na cierpliwe i wnikliwe wykonywanie produktów. Posiadanie własnych modeli odlewniczych dodatkowo podnosi jakość odlewanych baz, kolumn oraz innych dodatkowych elementów łączących.

Stoły Mebella są stabilne, dzięki doskonałym kolumnom mającym zabezpieczenia przeciwdziałające obracaniu blatów. Blaty są solidnie przymocowane do kolumn wykonywanych z profili o grubości ścianki 2mm.

Blaty stołowe wykonywane są najczęściej na indywidualne zamówienia. Każdy klient może zdecydować, jak ma wyglądać blat, z jakiego materiału ma być wyprodukowany, a także określić wymagane wymiary i wysokość. Własny park maszynowy pozwala pracownikom firmy Mabella wykonać wszelkie prace typu obróbki CNC, wykorzystanie prasy i wiele innych maszyn, aby powstał oczekiwany przez klienta blat stołowy. Ponad to klient może dopasować sobie konkretną płytę meblową oraz rodzaj laminatu.

Chciałbyś zamówić wymarzony blat, podstawę stołową lub otrzymać gotowy stół do swojej kawiarni, restauracji,  czy domu? Nie zastawiaj się dłużej tylko złóż swoje zamówienie na mebella.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ