Panele prysznicowe czy jeszcze są trendy?

0
898
Panele prysznicowe

Zestawy prysznicowe z deszczownicą częściowo wyparły sprzedaż paneli prysznicowych. Czy słusznie? Oto krótki przegląd oferty marki Corsan na panele prysznicowe. Czy oferta realizuje współczesne trendy w aranżacjach łazienek?

Panele prysznicowe narożne

Bogata oferta na panele prysznicowe firmy Corsan daje możliwość wyboru modelu z opcją montażu narożnego. Przy niewielkiej kabinie prysznicowej pozwali to na zaoszczędzenie miejsca w strefie kąpieli. Jeżeli przyszłościowo klient rozważa zmianę panelu na tradycyjną baterię ścienną, wówczas należy wybrać panel prysznicowy szeroki, tak aby podłączenie wody przygotować pod takie dwie opcje montażu. Zaletą użytkowania paneli prysznicowych jest możliwość skorzystania z delikatnego masażu, jakie oferują boczne dysze. Odpowiednia troska o ich pielęgnację pozwala cieszyć się hydromasażem przez lata.

Nowoczesne panele prysznicowe to nie tylko modele w wykończeniu chromowanym, srebrnym czy białym. Wybrane wzory można zamówić w kolorze czarnym matowym, grafitowym czy nawet wybrać kolor z palety RAL. W ten sposób panel prysznicowy staje się elementem ozdobnym w zaaranżowanej przestrzeni. Można połączyć białe wykończenie z czarnymi elementami, a to stworzy nietuzinkowy pomysł na wyposażenie łazienki.

Do klasycznego połączenia glazury białej z drewnopodobną marka Corsan oferuje panele prysznicowe bambusowe. Kolor drewna w panelu prysznicowym łączy się z elementami w kolorze czarnym lub chromowanym. Kształty detali  w zależności od pomysłu na aranżację łazienki można wybrać opływowe lub kwadratowe. Taki panel z pewnością stworzy niepowtarzalne wnętrze!

Panele prysznicowe z termostatem

Przy wyborze paneli prysznicowych firmy Corsan klient ma kilka opcji do przemyślenia. Czy wybrać baterię mieszaczową, czy z termostatem? Termostat ułatwia użytkowanie panelu prysznicowego osobom starszym i dzieciom, posiada zabezpieczenie temperatury. W celu zwiększenia ciepła wody należy zwolnic blokadę temperatury na pokrętle. Bateria z termostatem najlepiej działa przy wodzie ciepłej dostarczanej z sieci miejskiej i z zasobnika pojemnościowego. Czy będzie poprawnie działać z gazowym przepływowym podgrzewaczem wody? W tym przypadku najlepiej zasięgnąć opinii wykwalifikowanego instalatora.

Oferta na panele prysznicowe firmy Corsan okazuje się ponad czasowa i nadąża za zmieniającymi się trendami w aranżacji łazienek. Bogaty wybór modeli pozwala dobrać wzór do indywidualnego pomysłu i oczekiwań klienta. Przy tak szerokiej ofercie każdy klient znajdzie produkt na miarę założonego budżetu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ