Pierwsze wrażenie może być tylko jedno. Wybieramy pufę do przedpokoju!

0
1707

Polacy coraz bardziej skupiają się na dopieszczaniu swoich mieszkań. W co drugim domu znajdziemy łazienkę, od której ciężko oderwać wzrok. W co trzecim zobaczymy funkcjonalną kuchnię. Coraz częściej widzimy przepiękne salony czy sypialnie. O czym jednak Polacy nigdy nie pamiętają?

Korytarze i przedpokoje

Oto zmora polskich rodzin. Zwykle znajdują się tam stara szafa lodówka, która nie zmieściła się przez drzwi do kuchni i pralka, która popsułaby łazienkę. Co z nami nie tak?

Pierwsze co zobaczy nasz gość to przedpokój czy korytarz, dlaczego więc w niego nie zainwestować?

Idealnym pomysłem będzie stworzenie strefy komfortu w przedpokoju. O ile problematyczny może okazać się montaż kominka, o tyle pufa do przedpokoju pasuje jak ulał!

Zyskamy dodatkową przestrzeń adaptując przejście między pokojami na drugi salon. Pufy na korytarz to idealna opcja na szybką kawę ze znajomymi, szczególnie jeżeli jest dłuższy powinniśmy zastanowić się dlaczego przez tyle lat marnowaliśmy tak dużo przestrzeni naszego mieszkania.

Pufa na korytarz to rozwiązanie zaadaptowane ze studenckich domówek, gdzie nie ma dużo miejsca na dobrą imprezę, a jednak jest ona tam przez cały dzień. Pufy na korytarzu to właśnie klucz do tego, aby twoje mieszkanie wyglądało jakbyś znów miał dwadzieścia lat!

Pufa na korytarz to rozwiązanie również dla introwertyków. W salonie ciągle siedzi twoja żona i trójka dzieci i oglądają teleturniej? Bierz książkę i rozsiądź się w przedpokoju!

Wiem, wiem jest parę problemów

Pierwszym wydaje się nieatrakcyjność zwykle szarych przestrzeni Polskich korytarzy. Jednak przecież wystarczy ruszyć głową i dodać mu nieco kolorów.

Następnym na pewno jest oświetlenie. Korytarz z oknem? Rzadko, albo w ogóle. Raczej korytarze budujemy w samym środku domu. Rozwiązania są dwa – okno do oficjalnego pomieszczenia takiego jak salon czy kuchnia, lub oświetlenie włączone całą dobę. Faktycznie nie brzmi to za wesoło.

Pufa do przedpokoju to jednak naprawdę świetna sprawa, kiedy twoje mieszkanie nie jest tak duże jak powinno.

Pufy na korytarz to na pewno wybór imprezowiczów.

Pufa na korytarz uchroni Cię też przed nadmiernym kontaktem z twoimi bliskimi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ