Projektowanie i aranżacja wnętrz – biuro projektowe

0
1876
Projektowanie i aranżacja wnętrz - biuro projektowe

Aranżacja wnętrz polega na dostosowaniu przestrzeni domu lub mieszkania uwzględniając aspekt funkcjonalny i estetyczny. W ostatnich latach projektowanie i aranżacja wnętrz w domach i mieszkaniach ma coraz więcej zwolenników. Klienci doceniają, iż pod okiem wykwalifikowanego projektanta przestrzeń nabiera funkcjonalności oraz potrafi zaskoczyć. Często osoba z zewnątrz podsunie pomysł, który klientowi nie przyszedłby do głowy.

Projektanci nie tylko potrafią doradzić umeblowanie, ich kształty, wybór kolorów wnętrza ale także dosłownie zakupią za klienta meble i całe wyposażenie. Klient nie traci czasu na szukanie wyposażenia domu czy mieszkania, często zakupi coś pod wpływem chwili a później nie pasuje to do całości wnętrza. Skomponowanie całego wyposażenia, umeblowanie, a często także zmiany budowlane, np. ścian działowych muszą być przemyślane i wcześniej przedstawione na wizualizacjach 3D. Takie wizualizacje są niezwykle potrzebne by klient potrafił sobie wyobrazić wszelkie zmiany i ewentualnie wprowadzić poprawki.

Biuro projektowania wnętrz Rzeszów na swojej stronie internetowej studiokula.pl pierwszy etap nazywa inwentaryzacją, polega ona na poznaniu wizji i oczekiwań klienta oraz dokładnym przeglądzie projektowanego domu, mieszkania czy danego pomieszczenia. W drugim etapie następuje pełna analiza układu funkcjonalnego, czasem pada propozycja zmian układu domu czy mieszkania. Wiąże się to ze zmianami budowlanymi, wszystko oczywiście zależy od decyzji klienta. Trzeci etap to koncepcja projektowa wnętrz, pełna wizualizacja 3D zaproponowanych nowych pomieszczeń. Biuro projektowania wnętrz Rzeszów może także zaproponować stworzenie mebli na wymiar, są one szczególnie ważne w małych pomieszczeniach.

Meble zamówione na wymiar wykorzystają każdą wolną przestrzeń, a przy tym dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Ostatni etap to już dokumentacja techniczna, która składa się z projektu instalacji wod-kan, elektrycznej, rozrysowania budowlanego ścian, sufitów itp. oraz rozrysowania stolarki meblowej. Biuro projektowania wnętrz Rzeszów StudioKula służy także pomocą przy zamawianiu wszystkich wskazanych elementów. Projektowanie i aranżacja wnętrz w domach i mieszkaniach to nie stracony czas i pieniądze, to ład, harmonia wnętrza oraz wygoda, dzięki przemyślanej funkcjonalności. Biuro projektowania wnętrz Rzeszów szuka kompromisu pomiędzy oczekiwaniami swoich klientów a swoimi propozycjami. Biuro składa propozycje tak długo, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ