Projektowanie i aranżacja wnętrz z architektem

0
2347
Projektowanie i aranżacja wnętrz z architektem

Każdy z nas musi gdzieś mieszkać. Jedni wybierają mieszkanie w bloku, inni zaś budują lub kupują swój własny wymarzony dom. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza w dużych miastach bardzo popularne są mieszkania bezczynszowe, w stanie deweloperskim. Możemy je sobie urządzić po swojemu od a do z.

Bardzo dużą przewagę mają te mieszkania nad starymi z rynku wtórnego, ponieważ płacimy za nie niewielki czynsz. Jest to w moim przypadku nieco ponad dwieście złotych, za powierzchnię prawie siedemdziesięciu metrów kwadratowych. Kupując takie mieszkanie, mamy w łazience zamontowany już piecyk gazowy do ogrzewania i ciepłej wody. Jeżeli nie mamy pieniędzy, po prostu możemy nie ogrzewać pomieszczeń.

Mieszkanie to kupiłem ponad trzy lata temu w miejscowości słynącej z produkcji piwa, czyli w Warce. Piękne krajobrazy i niska cena za metr kwadratowy skusiły mnie do wyprowadzenia się z Warszawy. Zapłaciłem za nie 210 tysięcy złotych, a w tej cenie było także miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Mieszkanie było oczywiście w stanie deweloperskim, powstało więc pytanie, jak je urządzić.

Jak zaaranżować wnętrza mieszkania?

Długo nie myślałem nad rozwiązaniem tego problemu. Przeglądając strony internetowe, bardzo szybko zdecydowałem się, czego potrzebuję. Jeśli macie podobny problem, szczególnie polecam jedną stronkę. Wystarczy wpisać hasło projektowanie i aranżacja wnętrz https://luxinteriors.com.pl/, a wasz problem na pewno będzie rozwiązany. Znajdziecie tam informacje, nie tylko na temat urządzenia mieszkania, ale także jak zaprojektować wnętrze domu, jeśli oczywiście planujecie budowę.

Informację zawarte na tej stronie na pewno bardzo wam pomogą, tak jak i mi osobiście pomogły. Jednak największy problem miałem ze znalezieniem fachowców. W dzisiejszych czasach terminy oczekiwania są bardzo długie, ale i wówczas musiałem długo czekać.

Wybrana przeze mnie firma zatrudniała tylko Polaków i z łatwością mogłem przekazać im swoją wizję. Prace trwały prawie dwa miesiące, a koszt wymarzonego wnętrza był bardzo wysoki. Jak wszystkim wiadomo, najdroższe były kuchnia i łazienka.

Meble kuchenne wraz z wyposażeniem kosztowały ponad trzydzieści tysięcy złotych. Wykończenie i wyposażenie łazienki dokładnie tyle samo. Wydatki były dużo większe niż przewidywałem na początku. Szczerze mówiąc, dwukrotnie przekroczyłem mój wstępny budżet.

Koszt urządzenia mieszkania o powierzchni siedemdziesiąt metrów, wyniósł 140 tysięcy złotych, czyli jakieś 2 tysiące za metr, razem z meblami i sprzętem RTV. Jednak mimo wysokich kosztów jestem bardzo zadowolony. Mieszkanie wygląda po prostu pięknie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ