Zestawy natryskowe – deszczownice i głowice górne. Jak je dopasować?

0
1396

Kabiny prysznicowe systematycznie zyskują na swej popularności i coraz częściej goszczą w naszych łazienkach, stopniowo wypierając z nich wanny. Jest to spowodowane szeregiem zalet, które posiada to rozwiązanie. Decydując się na taką formę kąpieli możemy odświeżyć się w krótkim czasie i nie zużyjemy przy tym zbyt wiele wody, co znajdzie odzwierciedlenie w postaci niższych rachunków. Dodatkowo działamy na korzyść środowiska, a kabina prysznicowa z powodzeniem zmieści się nawet w łazienkach o niewielkiej powierzchni. Obecnie możemy wybierać spośród wielu rodzajów kabin natryskowych. Na co najlepiej się zdecydować, by mieć pewność, że zyskamy wygodę i funkcjonalność?

Kąpiel w najlepszych warunkach

Jednym z najważniejszych elementów kabiny natryskowej jest ten odpowiadający za strumień wody. Szczególnie warte uwagi są deszczownice, które coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych kabinach. Instaluje się je w górnym panelu kabiny natryskowej, albo na ścianie w miejscu nad brodzikiem. Klienci z powodzeniem mogą dopasować deszczownicę do swojej łazienki, bowiem są one dostępne w różnych rozmiarach i w różnej formie. Jeśli zależy nam na dyskretnej opcji, możemy skusić się na deszczownicę sufitową, która przypomina nieco pojedynczy kafelek. Znakomicie sprawdzą się również deszczownice z ramieniem. Zwolennicy kompleksowych rozwiązań powinni z kolei sięgnąć po deszczownicę z baterią termostatyczną, w przypadku której posiadamy wybór źródła natrysku.

Wiele możliwości wyboru

Niezależnie od tego, na który rodzaj deszczownicy się zdecydujemy, uprzyjemni nam ona kąpiel dzięki rozproszonemu strumieniowi wody, który zapewni relaksujący i delikatny masaż skóry. Z łatwością możemy regulować siłę natrysku i ustawiać ją zgodnie z aktualnymi preferencjami. Do wyboru mamy zazwyczaj delikatną mżawkę, mocny strumień, czy też ten z funkcją hydromasażu. W trakcie takiej kąpieli mamy dwie wolne ręce, więc jesteśmy w stanie szybciej się umyć. Istotną zaletą deszczownicy jest również jej nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który efektownie wpasuje się w pozostałe wyposażenie łazienki.

Klienci, którzy są zainteresowani zakupem natrysku, ale niekoniecznie w formie deszczownicy, mogą zdecydować się na górne głowice natryskowe. Prysznic górny posiada inny strumień wody, ale także jest wygodny w użyciu i umożliwia szybką kąpiel. Jest to również rozwiązanie tańsze, a więc właściwe dla osób o nieco mniejszym budżecie.

Dowiedz się więcej o zestawach natryskowych na https://onninen.pl/pl-PL/zestawy-natryskowe/deszczownice-glowice-gorne,c2769

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ