Antyrama – co możesz w nią oprawić?

0
7974
Antyrama

Po każdym remoncie mieszkania, przychodzi długo wyczekiwany moment, w którym możemy zacząć je dekorować. Poza dodatkami takimi jak poduszki, dywany czy zasłony, wyjątkowy klimat wprowadzi antyrama do zdjęć. Dzięki niej, niewypełniona przestrzeń może nabrać nowego życia. Co będzie prezentować się w niej najlepiej?

Antyrama – co będzie się w niej najlepiej prezentować?

Antyrama do zdjęć, charakteryzuje się dużą przestrzenią w której najczęściej umieszczamy swoje ulubione grafiki lub plakaty. Dzięki takiemu rozmiarowi, mamy możliwość zauważenia wszystkich szczegółów oraz dokładnego przyjrzenia się powieszonej pracy. Oprawienie wybranej grafiki nie należy do najtrudniejszych zadań. Do zamawianego zestawu, dołączone są specjalne metalowe klipsy, płyta wiórowa lub pilśniowa oraz szyba – w zależności od naszego wyboru plexi lub szklana. Warto pamiętać o tym, aby wybrana przez nas antyrama była kilka centymetrów większa niż zdjęcie. Dzięki temu, unikniemy sytuacji w której będzie trzeba je przycinać. Niektóre antyramy posiadają również załączone passe-partout, czyli po prostu tło. Jeśli nie ma informacji na temat tego dodatku, będziemy musieli dokupić kartę papieru o wybranym kolorze w rozmiarach antyramy. Jeśli udało nam się skompletować wszystkie części, pozostało jedynie złożyć je w jedność oraz wybrać odpowiednie miejsce. Antyramę warto umieścić w centralnej części mieszkania, dzięki czemu będzie zwracać uwagę wszystkich odwiedzających.

Antyrama – plexi czy może jednak szklana?

Wybierając antyramę do mieszkania, musimy zwrócić uwagę na to, z czego wykonana będzie szyba. Jeśli posiadamy małe dzieci lub zwierzęta, dobrym wyborem będzie szyba plexi. Jeśli wiemy, że nie istnieje żadne ryzyko zrzucenia antyramy, wtedy warto zdecydować się na szklaną szybę. Oba warianty, znajdziemy na stronie https://www.oprawiamy.pl/c144,antyramy. Bez względu na to jaki materiał wybierzemy, wybrana przez nas grafika na pewno będzie prezentować się tak samo dobrze. Jeśli nie wiesz co zrobić z niezagospodarowaną ścianą, umieść na niej antyramę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ