Dlaczego fotoobrazy to świetna dekoracja ścian w domu?

0
1099
Dlaczego fotoobrazy to świetna dekoracja ścian w domu

Zastanawiałeś się, jak będzie wyglądało zdjęcie na płótnie w Twoim salonie? Myślałeś kiedyś o fotoobrazie w sypialni, na którym znalazłaby się cała Twoja rodzina? Galeria Druku to miejsce, które realizuje druk obrazów ze zdjęć, tworząc niezapomniane i sentymentalne dekoracje ścian dla domów oraz mieszkań. Jeśli więc chcesz zyskać niepowtarzalny i oryginalny element wyposażenia wnętrz, przeczytaj poniższy artykuł i zobacz, jak go zdobyć.

Sentymentalna podróż w przeszłość…

Obrazy ze zdjęć na płótnie są czymś więcej niż zwykłymi odbitkami. Ich nie schowasz do albumu, ale dumnie powiesisz na ścianie w salonie lub sypialni! W rezultacie stworzą one niebanalną dekorację ścian w domu, które przeniosą Cię w sentymentalną podróż w przeszłość lub w marzycielskie wizje przyszłości.

Zdjęcia na płótnie pozwalają uwiecznić każdą chwilę z życia. Wysoka jakość wykonania pozwala natomiast dokładnie odzwierciedlić każdy szczegół fotografii. Za pomocą aranżatora na stronie Galerii Druku możesz w prosty sposób sprawdzić, jak dane zdjęcie będzie prezentowało się w oprawie, którą dla Ciebie przygotujemy.

Obrazy na płótnie to także oryginalny i spersonalizowany prezent dla wyjątkowej osoby w Twoim życiu. Obdarowując bliską osobę tak niezwykłym prezentem, dajesz wyraz swoich ogromnych uczuć względem niej.

Dlaczego fotoobrazy to świetna dekoracja ścian w domu?

Fotoobrazy nadają wnętrzom przede wszystkim osobistego charakteru. Dzięki nim nie ulega wątpliwości, kto zamieszkuje daną przestrzeń. Fotoobrazy pozwalają stworzyć unikalną kronikę rodzinną, która świetnie upiększy i uatrakcyjni każde pomieszczenie.

Za pomocą fotoobrazów można w intrygujący sposób pokonać nudę i rutynę. Zdjęcie na płótnie bawełnianym lub poliestrowym, naciągnięte na krosno malarskie, spełni swoją funkcję w każdym domu. Wystarczy zadbać o odpowiedni rozmiar! Dla mniejszych pomieszczeń sprawdzą się wydruki w formacie 30 cm x 30 cm. Z kolei w okazałych salonach lub dużych sypialniach ciekawym rozwiązaniem są fotoobrazy o szerokości nawet 150 cm!

Nic więc dziwnego, że klienci Galerii Druku często sięgają po obrazy ze zdjęć na płótnie, jako element dekoracyjny. Wcale nie musisz umieszczać na obrazach siebie, swojej rodziny lub sentymentalnych miejsc. Możesz skorzystać z galerii motywów, umieszczonych na stronie naszej drukarni, a następnie wybrać jedną z wielu grafik. Znajdziesz wśród nich zarówno urbanistyczne obrazy, prezentujące zgiełk miasta, jak i abstrakcyjne wzory lub malownicze pejzaże.

Pomyśl, w jakim pomieszczeniu chciałbyś umieścić fotoobraz, a potem wybierz właściwą grafikę, odpowiadającą charakterowi i przeznaczeniu danej przestrzeni.

Drukowanie obrazów ze zdjęć w „Galerii Druku”

Jeśli jesteś zainteresowany fotoobrazem do swojego domu lub mieszkania, warto abyś dowiedział się więcej na temat procesu drukowania obrazów ze zdjęć.

Na przykładzie Galerii Druku możemy zapewnić, iż każde zlecenie jest realizowane w ciągu 72 godzin. Przy wybraniu opcji „ekspresowa realizacja” może ono ulec skróceniu nawet do 24 godzin! Uzyskany obraz na płótnie pozwala stworzyć rewelacyjną dekorację ścian oraz zachować najważniejsze wspomnienia rodzinne lub osobiste.

W tym celu wystarczy skorzystać z kreatora obrazów na stronie Galerii Druku, następnie wgrać swoje zdjęcie, wybrać format i sposób oprawy obrazu, a następnie potwierdzić i opłacić zamówienie. To wszystko!

Jak więc widać, drukowanie obrazów ze zdjęć w Galerii Druku to błyskawiczny proces, wyróżniający się wysoką jakością wykonania. Najtańsze obrazy są dostępne już od 35 zł, a koszty przesyłki nie są wygórowane! W rezultacie każdy może pozwolić sobie na nowoczesną dekorację domu, która zachwyci nie tylko domowników, ale również gości.

Obrazy na płótnie do domów i mieszkań

Decydując się na obraz ze zdjęć, wybierasz nowoczesny element wyposażenia domu lub mieszkania. Możesz spodziewać się zaskakująco dobrego efektu, który będzie Cię zachwycać, ilekroć spojrzysz na fotoobraz. Galeria Druku realizuje każde zlecenie, świadcząc również swoje doradztwo. W ten sposób masz pewność, że uzyskany efekt spełni Twoje oczekiwania i pozwoli w nowatorski sposób upiększyć każde pomieszczenie w Twoim domu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ