Przenośne WC na budowę – świetny wybór

0
1334
Przenośne WC na budowę

Organizując plac budowy, należy skupić się na wielu istotnych kwestiach oraz dopełnić wszelkich formalności. Jeśli zatrudniamy pracowników, niezbędne jest zadbanie o komfort pracowników związany z zaspokajaniem potrzeb fizjologicznych. Dobrym rozwiązaniem z pewnością są toalety przenośne.

Zapewnij pracownikom komfort i higienę

Dostęp do toalety to wymagany element na placu budowy. Dzięki temu zapewnimy ekipie odpowiednie warunki sanitarne. Należy jednak pamiętać o tym, że ilość kabin musi być odpowiednio dostosowana do ilości robotników.

Ponadto, toaleta przenośna powinna spełniać podstawowe wymagania. Dotyczą one przede wszystkim wielkości kabiny czy systemu wentylacyjnego. Oprócz tego, w takiej toalecie powinien również znajdować się sprawny system spłukujący.

Przenośna toaleta to moc zalet

Przede wszystkim, toaleta przenośna jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, szczególnie na placach budowy. Można postawić je praktycznie w każdym miejscu, na dowolnej powierzchni. Co więcej, równie łatwo jest je usunąć, kiedy przestaną być już potrzebne. Co więcej, zamawiając toaletę przenośną, firma zajmie się dodatkowo obsługą oraz czyszczeniem kabin.

Różne modele toalet przenośnych

Ogromnym plusem rozwiązania jakim są toalety przenośne jest możliwość wybrania jej rodzaju, który będzie odpowiadał osobistym potrzebom. Do wyboru mamy najbardziej podstawową opcję, czyli toaletę z dostępem do zimnej wody. Istnieją jednak wersje bardziej „luksusowe” – na przykład takie z umywalką z ciepłą wodą oraz lustro. Kolejnym rodzajem jest toaleta VIP, w której stosuje się innowacyjne rozwiązania, takie jak wietrzenie toalety i utrzymanie w niej odpowiedniego zapachu. Tego rodzaju toalety stosuje się najczęściej podczas wydarzeń, na które zapraszane są oficjalne osobistości.

Gdzie wynająć?

W Internecie znajdziemy wiele firm, które posiadają pełną ofertę wynajmu toalet przenośnych. Warto zrobić research i wybrać taką firmę, która oferuje nie tylko wynajem kabiny, ale również:

  • dowóz toalety przenośnej pod wskazane miejsce,
  • odbiór toalety oraz jej regularne opróżnianie oraz serwis,
  • możliwość wynajmu konkretnego modelu toalety przenośnej z bogatej oferty.

Przenośne toalety – rozwiązanie nie tylko na budowę

Przenośna kabina WC to nie tylko toaleta na budowy. Przydadzą się one także na wszelkiego rodzaju imprezy masowe, przykładowo pikniki i festyny rodzinne, gdzie zaplecze sanitarne jest także niezwykle ważne. W takim przypadku warto też pomyśleć o osobach niepełnosprawnych i o zamówieniu przenośnych toalet, które będą dostosowane do potrzeb właśnie takich osób. Toalety dla niepełnosprawnych powinny być przede wszystkim odpowiednio szerokie, tak, aby nie było problemu z wjazdem wózkiem inwalidzkim. Dodatkowo w takiej toalecie, powinna znajdować się specjalna poręcz, dzięki której osoba niepełnosprawna będzie mogła się o nią podeprzeć. Warto także pomyśleć o osobie, która będzie odpowiedzialna za obsługę toalet dla niepełnosprawnych i w razie potrzeby, posłuży pomocą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ