Dom pod Warszawą

0
2058
Dom pod Warszawą

Niemal tyle samo osób marzy o życiu w Warszawie, co o przeprowadzce do domu z ogrodem. Połączenie tych dwóch kwestii stanowi zatem wybór idealny. Co prawda, w stolicy nie znajdziemy zbyt wielu domów, ale zakup domu pod Warszawą powinien być tak samo satysfakcjonujący – dodatkowo unikniemy miejskiego zgiełku.

Dom wystawiony na sprzedaż można znaleźć na wiele sposób, jednak obecnie najlepiej sprawdzi się internet, szczególnie strony typowo temu poświęcone. Oferta dewelopera a2deweloper.pl powinna zadowolić każdego klienta pragnącego spełnić swój warszawski sen.

Deweloper oferuje segmenty na sprzedaż w Domaniewie i w Pruszkowie, czyli niedaleko od stolicy. Domy na sprzedaż Piastów to typowo europejska architektura charakterystyczna dla przedmieść. Zwykle mają garaż i ogródek, a ponadto są większe od mieszkań w bloku. Szeregówki to swoisty kompromis między znacznie droższym domkiem jednorodzinnym a mieszkaniem pozbawionym wielu plusów.

Wydzielony prywatny ogród daje nam pewność, że gdy dzieci pójdą się bawić na zewnątrz, nie wybiegną przypadkiem na ulicę. Możemy również bez problemu wypuścić psa.

Mieszkając w segmencie, bardzo łatwo możemy zaprzyjaźnić się z sąsiadami i spędzać z nimi czas na powietrzu czy wzajemnie się odwiedzać, ale jednocześnie nie jesteśmy pozbawieni prywatności, ponieważ mamy własną przestrzeń, która przejawia się chociażby osobnym wejściem do domu. Osiedla są dość niewielkie, więc w gruncie rzeczy będziemy mieć znacznie mniej sąsiadów, niż w przypadku mieszkania w bloku, a dzięki temu łatwiej z każdym nawiązać bliższy kontakt. Kto nie chciałby mieć przyjaciela w tak bliskim otoczeniu?

Na stronie a2deweloper.pl można znaleźć piękne zdjęcia oferowanych na sprzedaż budynków, a także informacje o stanie domów. Segmenty oddawane są w stanie deweloperskim – mają podłączony prąd, kanalizację, gaz i wodę, a ponadto napęd do bramy, miejsce na kominek, piec, grzejniki, okna 3-szybowe PCV i wiele więcej. Podana jest również powierzchnia domów i działek, a także informacja o terminie oddania następnych domów do użytku – 30 września 2021 r.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ