Jak łatwo i szybko dokonać montażu przy użyciu klejów Pattex One For All?

0
1144

Możliwość sklejenia wszystkich powierzchni uniwersalnym specyfikiem jest niewątpliwie bardzo wygodna. Producenci sprawdzonych rozwiązań montażowych zadbali o to, aby podczas remontu i prac budowlanych można było w łatwy sposób połączyć wszystkie obecne powierzchnie bez konieczności kupowania kilku lub kilkunastu produktów. Jeśli chcesz przymocować lustra lub płyty bez użycia śrubek, sprawdź, jak wykorzystać w tym celu kleje Pattex One For All!

Jak łatwo nakładać klej uniwersalny Pattex One For All?

Jeśli zastanawiasz się, jak nakładać kleje Pattex ONE FOR ALL odpowiedź zaskoczy Cię swoją prostotą. Tego rodzaju produkty aplikuje się bowiem liniowo, punktowo lub faliście. Na początek warto jednak wspomnieć, że w skład tej grupy produktów wchodzi kilka specyfików takich jak warianty: Express, Crystal, Błyskawiczna Przyczepność i Transparent. Planując zastosowanie jednego z nich, dowiedz się, jak dokładnie zaaplikować wymienione substancje na klejoną powierzchnię. Aby sprawdzić, jak robią to fachowcy obejrzyj filmy Pattex.

Jak i do czego używać kleju Patex ONE FOR ALL Błyskawiczna przyczepność?

Klej polimerowy w wersji ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność nakładaj cienkimi liniami lub w równomiernych punktach na wybrany element, lub ścianę. Pamiętaj, żeby bezpośrednio po aplikacji kleju przycisnąć przytwierdzany przedmiot do podłoża. W przypadku tego silnego kleju nie ma potrzeby długiego dociskania, a przyczepność początkowa jest na poziomie do 350 kg/m2. Skleisz z nim m.in.:

  • lustra,
  • płyty betonowe i drewniane,
  • parapety,
  • elementy kabiny prysznicowej,
  • stopnie schodków.

Klej Pattex ONE FOR ALL Crystal — Jak go nakładać i gdzie wykorzystać?

Używając tego kleju, pamiętaj, aby dostosować technikę aplikacji do wielkości przyklejanego elementu. W praktyce więc jeśli płyta, lustro lub inny element są bardzo duże, nanoś specyfik ruchami falistymi tak, aby przyczepność została zwiększona. W przypadku elementów standardowych, czyli małych i niewielkich przedmiotów możesz użyć techniki nakładania liniowego lub też punktowego. Kleju Crystal możesz użyć do m.in.:

  • drewna i betonu,
  • ceramiki, kamienia i cegieł,
  • metalu, plastiku i styropianu.

Pattex ONE FOR ALL Transparent i Express

Jak nakładać Pattex ONE FOR ALL Transparent i Express?

Klej polimerowy Pattex Transparent może być używany na zewnątrz i wewnątrz budynków. Nakładaj go, pamiętając o tym, aby w przypadku dużych tafli szkła lub ceramiki zastosować technikę aplikacji falistej. Koniecznie sprawdź także instrukcje na stronie producenta.

Jeśli zdecydowałeś się na klej Pattex ONE FOR ALL Express to z pewnością wiesz, że klei on błyskawicznie. Nakładaj go punktowo, faliście lub liniowo. Z tym specyfikiem już po 20 minutach uzyskasz trwałe połączenie materiałów takich jak: drewno, płyty pilśniowe, cegła, beton, ceramika, szkło i wiele innych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ