Jak Samsung Galaxy Z Fold3 sprawdzi się w roli telefonu do grania?

0
588
Jak Samsung Galaxy Z Fold3 sprawdzi się w roli telefonu do grania

Aktualnie, decydując się na zakup nowego smartfona, zwracamy uwagę na znacznie więcej parametrów, niż miało to miejsce w przeszłości. Kiedyś telefon miał umożliwiać nam łatwą komunikację z innymi osobami i była to jego główna, a czasami także jedyna właściwość. Aktualnie sytuacja wygląda zgoła inaczej, a producenci elektroniki każdego roku prezentują nam coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym ich smartfony mają działać lepiej, szybciej i jeszcze wydajniej niż do tej pory. Co więcej, aktualnie dostępne smartfony umożliwiają nie tylko bezproblemową komunikację, ale również pracę, naukę czy rozrywkę. Jednym z nich jest Samsung Galaxy Z Fold3 5G z procesorem Snapdragon 888. Czy sprawdzi się w roli telefonu do grania?

Telefon do grania – na co zwracać uwagę?

Do pewnego czasu rozrywka przy ulubionych grach możliwa była jedynie za pośrednictwem odpowiedniego komputera stacjonarnego. Obecnie coraz częściej możemy korzystać z nich i nie rozstawać się z ulubioną grą także za pomocą telefonu. Co więcej, aktualnie dostępne gry mobilne na nowoczesnych smartfonach do grania prezentują się po prostu dobrze, co zdecydowanie wpływa na komfort, jak i przebieg gry.

Jednak by móc mówić o odpowiednim telefonie do grania, należy wziąć pod uwagę stojące za tym parametry. Bowiem nie każdy sprzęt z odpowiednio dużym wyświetlaczem będzie wystarczający, by móc rozpocząć zmagania. Cechy, jakie warto brać pod uwagę w przypadku telefonu do grania, to:

  • szybkość i wydajność procesora, np. Snapdragon 888;
  • odpowiednie zaplecze audio: dobra jakość dźwięku i odpowiednia lokalizacja głośników odgrywają dużą rolę;
  • duża pojemność baterii;
  • odpowiednia pamięć wewnętrzna.

Oczywiście istotną rolę odgrywa także wyświetlacz. Duży, z wysoką częstotliwością odświeżania, jak 120 Hz, będzie bardzo dużym atutem i z pewnością wpłynie na komfort gry[1].

Samsung Z Fold3 5G jako telefon do grania

Jednym z telefonów, które są w stanie zapewnić odbiorcy komfort gry, jest smartfon Samsung Z Fold3 5G. To urządzenie, które możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, bez obaw o jego uszkodzenie. Został wyprodukowany z wytrzymałych na rysowanie materiałów[2], dlatego nie musisz obawiać się o jego kondycję. Co więcej, jest on wodoodporny, dlatego bez przeszkód możesz zabrać go ze sobą nad wodę.

Oczywiście smartfon Samsung Z Fold3 5G to także odpowiedni sprzęt, jeśli szukasz telefonu do grania. Duży, przejrzysty i rozkładany ekran po rozłożeniu wielkością przypomina tablet. Oprócz tego wydajny procesor oraz wysoka częstotliwość odświeżania [JR1] sprawiają, że będziesz mógł poświęcić się grze bez obaw o zacinanie lub utratę płynnego obrazu.

 


[1] 120 Hz zapewnia płynne wyświetlanie gier i filmów zarówno na ekranie zewnętrznym, jak i głównym. Ruch jest precyzyjny, a ekran responsywny nawet przy najbardziej dynamicznej akcji, co za każdym razem zapewnia Ci przewagę w grze. Procesor 5 nm przetwarza dane z gry jeszcze szybciej.

* Granie w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym może wymagać ustawienia Labs w urządzeniu Samsung Galaxy. Labs może nie obsługiwać niektórych aplikacji.

[2] Konstrukcja tego smartfonu jest oparta na bardzo wytrzymałej, ale lekkiej ramie Armor Aluminium. Ten materiał o wytrzymałości zwiększonej o 10%* chroni wewnętrzne elementy zawiasu.

* W porównaniu do poprzednich serii Fold.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ