Logistyka produkcji, o której marzyłeś

0
2593
Logistyka produkcji, o której marzyłeś

Wiedziałeś, że odpowiedni wybór usług outsourcingów w zakresie logistyki przemysłowej zwalnia Twoje przedsiębiorstwo z obciążeń, związanych z kwestiami pracowniczymi, zakupowymi, czy serwisowymi? Zadbaj o właściwą logistykę produkcji z SURET – ekspertem, działającym już na rynku Polskim i Światowym od wielu lat, który pokaże Ci, jak wygląda profesjonalna logistyka przemysłowa!

Czym jest logistyka produkcji?

Logistyka produkcji to bardzo ważny obszar Twojego przedsiębiorstwa. Odpowiednia dbałość o ten segment może wynieść Twoją firmę na zupełnie inny, wyższy poziom. Logistyka produkcji sprowadza się głównie do zaopatrywania produkcji w odpowiednie materiały, przekazywanie wytworzonych rzeczy między następnymi etapami produkcji oraz transport gotowych produktów do magazynów. Celem optymalnego funkcjonowania logistyki produkcji jest odpowiednia realizacja zapasów produkcji w toku, która przekłada się na minimalizację kosztów ich utrzymania oraz zamrożonego kapitału.

Właśnie w ten sposób SURET zatroszczy się o Twoją linię produkcyjną oraz całe przedsiębiorstwo!

Wieloletnia działalność na rynku zaowocowała doświadczeniem oraz nieustannym poszerzaniem naszych możliwości. Właśnie dlatego oferujemy Ci nie tylko wyżej opisany proces, ale również profesjonalny transport wewnątrzzakładowy (intralogistykę), który usprawni całą produkcję, poprzez naszą kompleksową analizę, profesjonalną modernizację parku transportowego, czy stały monitoring efektywności.

Jak SURET dba o logistyką Twojego przedsiębiorstwa?

Strategiczny aspekt logistyki produkcji zapewnia ciągłość produkcji, a co za tym idzie – nieustanne wytwarzanie dóbr, które oferuje Twoje przedsiębiorstwo. Dzięki temu masz gwarancję wytwarzania gotowych produktów, które z powodzeniem możesz oferować swoim klientom.

W SURET wyszczególniamy określone obszary procesów, na podstawie których przeprowadzimy dla Ciebie logistykę produkcji.

  • Personel

Znając doskonale wahania rynkowe oraz zapotrzebowanie sezonowe na określone produkty, dobieramy personel pod kątem ich umiejętności, kwalifikacji, a także liczebności.

  • Zarządzanie produkcją

SURET bierze na siebie odpowiedzialność za m.in.: odbiór materiałów, półproduktów, ich magazynowanie i dostawę na linię produkcyjną.

  • Intralogistyka

Zajmujemy się reorganizacją transportu wewnątrzzakładowego, usprawniającego linię produkcyjną, a także prowadzimy optymalizację logistyki transportu z uwzględnieniem: specyfiki branży, potrzeb przedsiębiorstwa, a także kierunku potencjalnego rozwoju.

Chcesz zmian? Zacznij od logistyki!

Nie da się ukryć, że logistyka produkcji to jeden z segmentów szerszej usługi, jaką jest logistyka przemysłowa. W jej skład – oprócz logistyki produkcji – wchodzi również: logistyka magazynowa oraz wcześniej wspomniana intralogistyka. Umiejętne połączenie poszczególnych działów logistyki zapewnia efektywniejszą produkcję oraz sprawniejsze funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto zdejmujesz ze swoich barków ciężar odpowiedzialności, który już teraz możesz z powodzeniem nam przekazać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ