Nowoczesna dekoracja ścian

0
2122
Nowoczesna dekoracja ścian

Remont mieszkania wiąże się z wieloma dylematami. Zazwyczaj właściciele chcą modnie udekorować ściany oraz urządzić wnętrza w konkretnym stylu. Od kilku sezonów w wielu wnętrzach króluje styl skandynawski, minimalistyczny, prowansalski oraz loft.

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnej tapety lub fototapety jest stara cegła we wnętrzach. Idealnie sprawdza się ona w domowym salonie, kuchni, sypiali oraz w przedpokoju.

Dobrym rozwiązaniem jest połączenie cegły z białym kolorem ścian. Biel sprawia, że pomieszczenia stają się optycznie większe.

Bez obaw można zastosować ją także w firmowym biurze, salonie fryzjerskim bądź w salonie kosmetycznym. Imitacja cegły jest odrobinę tańsza od prawdziwej wersji. Są to cienkie płytki, które należy układać z dużą ostrożnością, gdyż są one mało odporne na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Za metr płytek z prawdziwej cegły należy zapłacić od kilkudziesięciu do nawet ponad stu złotych. Ogromną popularnością cieszy się cegła postarzana, która zawiera charakterystyczne ciemne plamy na krawędziach.

Cegła dekoracyjna ze sklepu retro-cegly.pl to materiał bardzo wysokiej jakości, odporny na uszkodzenia i trwały. W asortymencie znaleźć można różne wzory i kolory cegieł. Strona internetowa sklepu jest bardzo przejrzysta i czytelna co ułatwia szybkie odnajdywanie produktów. W ofercie dostępne są także narożniki i niezbędne akcesoria, które ułatwiają montaż.

Czas realizacji złożonego zamówienia to zwykle kilka dni roboczych. Zakupione produkty dostarczane są do klienta za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Montaż cegły na ścianie warto zlecić doświadczonym fachowcom, którzy swoją pracę wykonają sprawnie i na bardzo wysokim poziomie. Należy pamiętać również o czyszczeniu cegły odpowiednimi preparatami, które są bezpieczne dla tego typu tworzywa. Ważne, aby nie zawierały one alkoholu, który może uszkodzić strukturę cegły i zmienić jej kolor.

Cegłę można umieścić na całej ścianie lub na jednym elemencie, na przykład wokół kominka lub między szafkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ