Multiramka na zdjęcia dla dziecka

0
1898
Multiramka na zdjęcia dla dziecka

Tworzenie kolaży z różnych zdjęć to modny sposób na niedrogą dekorację. Idealne będą do tego multiramki, z pomocą których można stworzyć efektowną dekorację ścienną ze zdjęć dziecka. W tym tekście doradzamy, jak można wykorzystać multiramę do przygotowania sentymentalnej galerii zdjęć naszej pociechy.

Czym jest multiramka i dlaczego jest praktyczna?

Multiramka to inaczej rama na kilka zdjęć. Na jednej płaszczyźnie mamy kilka przygotowanych okienek na zdjęcia, co pozwala nam tworzyć różnorodne kolaże z fotografii. W przeciwieństwie do tzw. galerii zdjęć z ramek, wystarczy przygotować tylko jeden otwór w ścianie. Nie musimy więc dziurawić ścian w naszym mieszkaniu nieskończoną ilością gwoździ, które następnie trzeba będzie zaszpachlować (jeśli zdecydujemy się zmienić kolor pokoju lub zwolnimy wynajmowane mieszkanie). Ponadto multiramki mają już gotowy układ zdjęć, dlatego powinno to ucieszyć osoby, które nie są zbyt biegłe w tworzeniu kompozycji z fotografii czy obrazków, a chciałyby mieć taką modną galerię na ścianie.

Multiramka na zdjęcia dla dziecka

Multiramka na zdjęcia dla dziecka

Jednym z pomysłów, którym warto się zainspirować przy okazji kupna multiramki, jest galeria zdjęć dziecka. W jednej ramce można umieścić kilka zdjęć z różnych okresów dzieciństwa naszej pociechy. Na przykład z chrztu, pierwszego dnia w szkole, komunii, egzaminów, matury itd. Taka kompozycja to także świetny sposób na zaprezentowanie osiągnięć edukacyjnych lub artystycznych naszego zucha. To także pomysł na prezent na 1. roczek dla maluszka. W taką multiramkę możemy włożyć zdjęcie zrobione tuż po urodzeniu, z okazji pierwszego leżenia na brzuszku, siedzenia, raczkowania i pierwszych kroków. Dobrze jest przygotować taki prezent i wręczyć młodym rodzicom, którzy z pewnością docenią sentymentalny podarunek od cioci czy chrzestnej.

Gdzie możesz kupić multiramki?

Ramki na wiele zdjęć najlepiej kupować przez Internet. Tu masz nie tylko ogromny wybór wzorów, ale także dużo niższe ceny. Nie mówiąc już o dokładnie podanych cenach i wymiarach, a także możliwości spokojnego przeglądania i wybierania wzorów. Takim miejscem jest sklep internetowy Ramka.pl. Sama kategoria multiramek jest bardzo rozbudowana. Znajdziecie tu kilkadziesiąt modeli ramek na wiele zdjęć, które dopasujecie do wystroju dziecięcego pokoju. Do pokoju niemowlęcia pasuje np. model Malmo, Narvik i Japan. Jeśli lubicie styl skandynawski pasować będą z kolei ramki z kolekcji Yellowstone. Do wnętrz klasycznej firma proponuje zaś multiramy Sanremo.
Multiramki w sklepie ramka.pl dostępne są w wielu wariantach. Np. multiramy na 2 zdjęcia, 3, 4 czy nawet 8. Zarówno na zdjęcia w jednym wymiarze (np. 13×18 cm), jak i na wiele. Wszystkie wyposażone są w wysokiej jakości passe-partout.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ