Producent sztukaterii – styroplast.pl

0
791
sztukateria

Firma Styroplast to dominujący producent sztukaterii. Oferuje ona kompleksową i fachową pomoc dotyczącą realizacji różnych inwestycji budowlanych, dotyczących przede wszystkim wykorzystania styropianu i styroduru. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat firmy.

Najważniejsze informacje na temat firmy Styroplast

Firma Styroplast specjalizuje się w produkcji artykułów, które są wykonane z ze styropianu oraz styroduru. Podstawą sukcesów firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra, a także nowoczesny park maszyn, materiały wysokiej jakości, a także wyjście na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Oferta firmy obejmuje poszczególne produkty styropianowe jak np. profile elewacyjne, listwy oraz gzymsy. Przygotowywane są również bonie, pilastry, kolumny i różnego rodzaju sztukateria elewacyjna albo sztukateria gipsowa. Producent wychodzi na przeciw potrzebom klientów i proponuje coraz to nowe rozwiązania.

Firma Styroplast przygotowuje projekty, która się dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Czas realizacji wszelkich zamówień jest bardzo krótki. Dlatego z pewnością bardzo szybko można się cieszyć gotowym produktem.

Frezowanie 

Firma Styroplast oferuje także usługę frezowania i obrabiania materiałów. Można podejmować się prac na pojedynczych elementach pochodzących od nas lub na materiałach własnych.

Warto zaznaczyć, że firma posiada specjalne, nowoczesne urządzenia, które są wyposażone w szereg udogodnień jak np. skanowanie obiektów, czy skanowanie obrysów elementów płaskich. Ponadto dostępny jest także profesjonalny stół próżniowy, który umożliwia szybkie, czyste i bezpieczne cięcie materiału, poprzez przyssanie go do stołu. Dzięki temu nie ma miejsca uszkodzenie lub zabrudzenie materiału. Frezowanie może zostać przeprowadzone na podstawie rysunku technicznego lub specjalnych plików graficznych.

Aby można było wycenić frezowanie, należy przesłać szczegółowe zapytanie drogą mailową, zawierając rysunek, rodzaj materiału, a także ilość detali. Ostateczna cena jest w dużej mierze zależna od czasu pracy i wykorzystanego  materiałów.

Firma Styroplast cieszy się dużym zaufaniem i dużą popularnością na rynku. Usługi przez nią świadczone wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat oferty i zamówić produkty idealne dla siebie. Warto także zaznaczyć, że firma oferuje najróżniejsze kształty styropianu, dostosowane do najróżniejszych potrzeb i oczekiwań klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ