Skuteczne i wielofunkcyjne filtry do wody

0
1407

Woda, z której korzystamy w naszych domach, jest uzdatniona i w związku z tym nadaje się do spożycia, nie oznacza to jednak, że jest to woda najwyższej jakości. Problemem mogą być choćby pozostałości chloru i jego pochodnych, które mają niekorzystny wpływ na walory smakowe i zapach wody, to z kolei rzutuje na jakość przygotowywanych na jej bazie napojów i potraw. Dzięki stosowaniu filtrów, można nie tylko pozbyć się chloru i innych zanieczyszczeń, ale również zoptymalizować pH wody oraz wzbogacić ją o cenne minerały.

Kompleksowa oferta filtrów i akcesoriów

Z roku na rok rośnie popularność filtrów do wody – m.in. tych, które mogą być stosowane w domu. To przede wszystkim filtry dzbankowe, filtry do ekspresów do kawy, butelki filtrujące, a także filtry do kranów i filtry do lodówek.

Wszystkie charakteryzują się dużą efektywnością i co równie istotne – są dostępne na każdą kieszeń. Wraz ze wzrostem popytu na filtry, ich cena staje się coraz atrakcyjniejsza. Dzięki temu, każdy może sobie pozwolić na krystalicznie czystą wodę – zdrową i smaczną – bez konieczności nabywania wody butelkowanej.

Podobnie – możemy znacząco podnieść jakość przechowywania żywności w lodówkach – właśnie dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów przeznaczonych do tych popularnych urządzeń. Na rynku znajdziemy dwa rodzaje filtrów lodówkowych – to filtry antybakteryjne (do filtrowania powietrza w lodówce) oraz filtry do wody. 

Wszystkie rodzaje wyżej wymienionych filtrów, a także filtry do okapów i różnych instalacji, znajdziemy w ofercie sklepu internetowego – Aquamelior. Są to m.in. najpopularniejsze filtry, takich marek jak: Dafi, Brita, Aquaphor, Filter Logic czy Whirlpool.

Sklep specjalizuje się w dystrybucji różnego rodzaju artykułów mających związek z wodą – to nie tylko filtry, ale również akcesoria do filtrów, środki czyszczące i inne preparaty, niezbędne do prawidłowego działania dzbanków, czy ekspresów do kawy. 

Oferta sklepu Aquamelior.pl jest kompleksowa – osoby zainteresowane poprawieniem jakości wody w swoich domach mogą tu nabyć zarówno dzbanki filtrujące, butelki filtrujące, jak i same wkłady (filtry), chemię do filtrów i urządzeń AGD. 

W bogatych katalogach artykułów Aquamelior znajdziemy także akcesoria AGD, w tym m.in.: baterie filtrujące do kuchni, artykuły kuchenne, akcesoria do lodówek, ekspresów, mikrofalówek, piekarników, pralek, zmywarek i innego sprzętu domowego. To również nie wszystko – sklep proponuje także modne szklanki termiczne i popularne kawy.

Efektywne filtrowanie 

Po co w ogóle filtrować wodę? Powód jest oczywisty – to chęć korzystania z jak najzdrowszej i najsmaczniejszej wody, ale to nie wszystko. 

Filtrując wodę, uzyskujemy bardzo dobrej jakości wodę i w związku z tym nie musimy kupować wody butelkowanej – dzięki temu nie tylko zyskuje nasz portfel (jeden filtr dzbankowy jest w stanie przefiltrować ok. 150 l wody w ciągu miesiąca), ale również – środowisko naturalne.

Plastikowe opakowania są jednym z większych problemów ekologicznych. Skala zjawiska jest ogromna, dlatego rezygnacja z plastikowych opakowań albo znaczne ich ograniczenie ma istotne znaczenie dla środowiska. 

Choćby z tych względów – zakup produktów filtrujących jest bardzo korzystny.

Nie można też zapominać o walorach zdrowotnych filtrowania – dzięki temu prostemu i zarazem skutecznemu procesowi, uzyskujemy wodę o lepszych wskaźnikach pH, wodę o mniejszym poziomie twardości (co oznacza mniej osadu, np. wapiennego, powodującego tzw. kamień) i wodę wzbogaconą o cenne dla zdrowia pierwiastki – takie jak magnez.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ