Ceramika dla kreatywnych

0
2546

Płytki ceramiczne to jeden z najstarszych materiałów dekoracyjnych, które towarzyszą nam w naszych domach. Również współcześnie domowa ceramika nie straciła nic ze swojej popularności. Co prawda, proponowana przez producentów paleta wzorów i kolorów jest dziś o wiele szersza niż kiedyś, jednak wciąż dużym powodzeniem, a wręcz swego rodzaju renesansem, cieszą się płytki w wydaniu tradycyjnym. Do łask wracają płytki stylizowane na majolikę czy też płytki orientalne, z drugiej strony – swoich entuzjastów znajdują także nowoczesne płytki minimalistyczne.

Styl i jakość

Współczesne płytki to nie tylko komfort (są trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości). Takie materiały dekoracyjne służą nam przez lata, a jeśli wybierzemy wzory klasyczne i stonowaną kolorystykę – również nie wychodzą właściwie nigdy z mody.

Ceramika to także materiał dekoracyjny o dużym potencjale kreatywnym – dzięki nim można wyczarować niezwykły klimat – w łazience, w kuchni, ale również w salonie. Takie są np. płytki Tubądzin. Wobec bogatych kolekcji tej marki trudno przejść obojętnie. Piękne wzory, kolory i różne rozmiary dają moc możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni – w różnych stylach.

Tubądzin oferuje zarówno płytki tradycyjne – z połyskiem, matowe i półpolerowane, strukturalne, jak i płytki z kolekcji adresowanych do osób, które cenią sobie alternatywne podejście do stylu. 

Obok różnych typów płytek, Tubądzin proponuje także cieszące się coraz większym uznaniem panele szklane, zastępujące płytki ceramiczne, prezentujące się atrakcyjnie szczególnie w kuchniach.

Wszystkie produkty marki Tubądzin wyróżniają się wysoką jakością, ciekawymi rozwiązaniami designerskimi i atrakcyjną ceną.

Majolika, drewno i kamień

Majolika w stylu włoskim, francuskim albo holenderskim – tradycyjne, zachwycające wzornictwo i taka też kolorystyka – to tylko niektóre z akcentów charakteryzujących nietuzinkowe i pełne uroku kolekcje marki Tubądzin.

Kolekcja Majolika jest jedną z najbardziej różnorodnych i jednocześnie uniwersalnych – modele płytek proponowanych w tej linii pasują doskonale zarówno do łazienek, kuchni, jak i do salonów. Można nimi wykładać całą ścianę albo jej fragmenty. 

Wysoka jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element wzoru – to kolejne cechy charakterystyczne tej inspirującej kolekcji.

Nie inaczej jest z innymi – m.in. bardzo popularną kolekcją Korzilius, w ramach której proponowane są wzory nawiązujące do natury – jedne z najmodniejszych w ostatnich sezonach. Znajdziemy tu zarówno różnego rodzaju kamień, jak i drewno. Płytki doskonale nadają się i na ściany, i na podłogi.

Są nie tylko eleganckie i do złudzenia przypominające naturalne materiały (płytki z wzorem stylizowanym na drewno na pierwszy rzut oka wyglądają jak naturalny parkiet), ale również solidne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

To połączenie: niebanalnej elegancji z maksymalną funkcjonalnością cieszy się dziś szczególnym uznaniem i te właśnie cechy charakteryzują wszystkie kolekcje płytek Tubądzin – i te tradycyjne, stylizowane na dawne, jak i najczęściej wybierane – płytki minimalistyczne w różnych kolorach – głównie: białym, kremowym, czarnym i w różnych odcieniach szarości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ