Własne mieszkanie urządzisz sam

0
1350
salon

Naszym największym marzeniem, od najwcześniejszych lat, jest posiadanie własnego mieszkania. To jeden z celów, jakie sobie stawiamy wkraczając w dorosłe życie. O domu i mieszkaniu myślimy w kontekście rodziny, obecnej lub przyszłej. Każde cztery kąty odzwierciedlają osobowość ich właściciela. Jeszcze w latach 90 zakup nowego m3 był dużo łatwiejszy, niż jego wyposażenie. Albo brałeś co było, albo radź sobie sam.

Na szczęście, teraz możemy przebierać w kolorach, stylach i markach. Lubisz styl skandynawski lub chippendale czy też art deco? Nic cię nie ogranicza. Chcesz odświeżyć salon? W dobrych cenach, tanie meble z Makrodom, znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba. Może nowy zestaw do jadalni?

Zawsze, gdy myślę o stołach i krzesłach w jadalni, przypominają mi się pewne konkretne urywki z dzieciństwa. Większość polskich domów z pewnością słyszała takie zdanie „Nie bujaj się na krześle”, prawda? Czy to śniadanie, czy niedzielny obiad, gdzieś zawsze można było usłyszę tę frazę. Tendencja do bujania krzesłami przenosiła się nawet do szkoły. Nawet jeśli finalnie ktoś wywinął kozła, nie była to przeszkoda dla dalszego bujania. I każdy sobie myślał, że jak będzie miał swój dom, to będzie się ciągle bujać na krześle. Ba, podejrzewam, że mamy to zapisane w genach i współczesne dzieci również tak robią.

Krzesła na płozach

Na szczęście designerzy stworzyli krzesła na płozach (to muszą być te dzieci, które uwielbiały się na nich huśtać), których sam wygląd zachęca wręcz do wprawienia mebla w delikatny ruch. Połączenie nowoczesności z komfortem. Łukowaty stelaż krzesła można skomponować z dowolnym materiałem lub tkaniną, tak by zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych. Niebanalne połączenia pozwolą stworzyć zarówno ciepły, przytulny styl, jak i futurystyczny, minimalistyczny look.

Naukowcy z uniwersytetu w Massachusetts odkryli, iż delikatne bujanie tuż po spożyciu posiłku pomaga przyspieszyć metabolizm. Wpływa na perystaltykę jelit i ruch robaczkowy. Wniosek? Dziecięce bujanie jest działaniem instynktownym i nie trzeba strofować maluchów. Wystarczy wstawić do jadalni czy kuchni krzesło na płozach bujane. To połączenie wyjątkowego kształtu z praktycznością. Ale, ale… Krzesła na płozach ze sklepu https://www.makrodom.pl/krzesla-na-plozach równie świetnie prezentują się w biurze i salonie obok komody.

Twój ulubiony styl jest dzisiaj w zasięgu twoich rąk. Nie musisz wydawać milionów na drogich projektantów i designerów, czekać miesiącami i jeść na kartonach. Wystarczy wejść na stronę makrodom.pl, gdzie przy użyciu filtrów wyszukasz interesujące Cię produkty, bezproblemowo złożysz zamówienie, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc specjalistów. Miłego urządzania mieszkania.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ