Zalety stołów rozkładanych

0
1919

Jeśli masz małą rodzinę, to zupełnie niepraktyczny wydaje Ci się stół o ogromnym blacie. I słusznie. Na co dzień nie potrzebujesz aż tyle przestrzeni przy spożywaniu posiłków. Prawdopodobnie nie dysponujesz też wystarczająco dużym pomieszczeniem, w którym mógłbyś taki stół ustawić. Decydujesz się więc na stół, który nie zajmie dużo miejsca.

To oczywiste, że na co dzień mebel o większych gabarytach np. 3 – osobowej rodzinie  nie jest potrzebny ani w jadalni, ani też salonie. Co jednak, gdy odwiedzą Cię goście? Przecież przy stole nie powinno zabraknąć dla nikogo miejsca. Tu z pomocą przychodzą stoły rozkładane. Na czas spotkań w większym gronie rozkłada się je i… po sprawie.

Goście zasługują na godne przyjęcie

Nawet jeśli nie jesteś duszą towarzystwa, to od czasu do czasu przyjmujesz gości. Czasem znienacka pojawiają się przyjaciele lub dalsza rodzina. Innym razem te wizyty są planowane. Wówczas swoje przygotowania rozpoczynasz od organizacji miejsca na wspólny posiłek. Jeśli dysponujesz rozkładanym stołem, to czas przygotowań skraca się do minimum.

Proste, intuicyjne wręcz czynności pozwalają na rozłożenie blatu stolika, a tym samym zwiększenie jego powierzchni użytkowej. W ten sposób uzyskujesz miejsce na dodatkowe nakrycia dla przybyłych gości. Taki stół jest niezastąpiony podczas imprez imieninowych, spontanicznych spotkań przy kawie lub świąt.

Szybko odmień wnętrze swojego domu ze stołem rozkładanym

Stoły rozkładane mają tę zaletę, że w jednym meblu zawierają się aż dwa. Są wielofunkcyjnymi tworami, które są cenione nie tylko ze względu na możliwość rozłożenia blatu i tym samym przyjęcie większej ilości gości. Nieoczywistym walorem tych mebli jest fakt, że w szybki sposób odmieniają wnętrze salonu – już dzisiaj możesz wybrać stół idealny dla siebie – https://www.meble.pl/meble/stoly,rozkladane/.

Jeśli znudził Ci się wystrój wnętrza Twojego salonu, możesz go szybko i co ważne – bezkosztowo – zmienić. Wystarczy, że rozłożysz swój stół. Możesz także ustawić go w innej części pomieszczenia. W ten sposób odświeżysz swój salon. Możesz sięgnąć o stoły o różnych blatach i podstawach. Znajdziesz je w sklepie Meble.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ