Zarządzanie inteligentnym domem jeszcze nigdy nie było tak proste

0
2476

Systemy czujników, automatyczna praca rozmaitych sprzętów domowego użytku, minimalne zaangażowanie domowników, komfort i optymalna wygoda, a to wszystko w ramach wykorzystywania najnowocześniejszej technologii. Właśnie tak wygląda dzisiaj funkcjonowanie w inteligentnych domach, które wyposażone zostały w elementy internetu rzeczy. Nie ma wątpliwości, że zdalne sterowanie naszą prywatnością powoli staje się standardem codziennego życia. Dowiedz się, na jakie korzyści możesz liczyć.

Bo serce domu jest w kuchni

Samsung oferuje dzisiaj zdalne sterowanie różnymi sprzętami domowego użytku przy wykorzystaniu lodówki. Okazuje się, że to właśnie w kuchni domownicy spędzają najwięcej czasu. W innowacyjnej lodówce zamontowano duży ekran, za którego pośrednictwem możliwe staje się zarządzanie oświetleniem w domu, praniem czy odkurzaniem.

Dzisiaj jest to możliwe, a między innymi najnowsza pralka Samsung może być obsługiwana na odległość. Internet rzeczy w prosty sposób łączy możliwość zarządzania dostępnymi opcjami różnych sprzętów z jednego miejsca i to nie tylko w domu, ale również poza nim. Doskonałym przykładem może być pralka qdrive, która ma wbudowany komputer i moduł WI-FI. Wystarczy więc odpowiednia aplikacja na smartfonie i dostęp do sieci, by móc włączać pralkę, ustawiać odpowiedni sprzęt czy ją wyłączać w dogodnym momencie.

Jedno urządzenie a tak wiele korzyści

Inteligentna lodówka do zarządzania sprzętami AGD w nowym wymiarze to centrum dowodzenia systemem Family Hub. Ten dotyczy internetu rzeczy, czyli możliwości funkcjonowania w nowoczesnym domu w pełnym komforcie, przy uzyskaniu maksimum wolnego czasu. Najnowsza pralka Samsung, która wchodzi w skład Family Hub, może być zarządzana właśnie lodówką. Użytkownik może więc na jej ekranie włączać pranie albo zmieniać programy prania w razie potrzeby.

Co ważne, sama pralka qdrive posiada szereg nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają realizację codziennych obowiązków, jakie wiążą się z praniem. To autodozownik, bęben z dodatkowym kołnierzem, drzwi addwash czy specjalnie wyprofilowane otwory do szybszego odwirowania wody.

Optymalne zarządzanie sprzętami AGD

Czy wiesz, że korzystając z innowacyjnych rozwiązań, generujesz ogrom korzyści? Pralka qdrive pierze o 50% krócej i zużywa aż 20% mniej prądu. Co więcej, najnowsza pralka Samsung automatycznie dobierze ilość koniecznego detergentu i pobierze właściwą ilość wody w zależności od wagi wsadu. Nadal pożądaną opcją są drzwi addwash, które pozwalają dorzucać pranie już w trakcie działania pralki. Drzwi addwash oczywiście w tej pralce zostały zamontowane.

Pamiętaj, że lodówka z ekranem nowej generacji pozwala na zdalne zarządzanie nie tylko inteligentną pralką. Internet rzeczy świetnie wpisuje się również w możliwości sterowania systemem oświetlenia w całym domu. Już niedługo domownicy będą mogli korzystać z następnych udogodnień, bo wiadomo, że inteligentne domy to dzisiaj jedna z najbardziej pożądanych funkcji podczas realizacji codziennych obowiązków.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ