Domy z keramzytu – firma z doświadczeniem

0
1811
Domy z keramzytu

Znakiem rozpoznawczym firmy Dom z Keramzytu Dariusz Sywak jest surowiec, który towarzyszy nam w codziennej pracy – czyli keramzyt. Budowa domów z prefabrykatów keramzytowych, nie polega na eksperymentowaniu. Jest to nowoczesna, solidna, a przede wszystkim sprawdzona technologia.

Krótka historia

Już od lat 70’, system keramzytowy stosowany jest w Skandynawii i Europie Zachodniej. Prefabrykat keramzytowy jest ceramiką, która wykonywana jest w monolicie. W tej technologii wykonuje się ściany zewnętrzne o grubości 15 cm, a ściany wewnętrzne mają grubość 10 cm.

Nasz firma swoje początki miała już wiele lat temu, gdy po raz pierwszy zdecydowała się na stworzenie domu z keramzytu. Pierwsze modele powstawały w okolicach Wrocławia, a wraz z jej rozwojem domy z keramzytu zaczęły powstawać na terenie całego kraju.

Nasi klienci mogą skorzystać z budowy domu za pomocą metody, która jest połączeniem bardzo cenionej w Polsce ceramiki i standardów związanych z nowoczesnym budownictwem. W dotychczasowych realizacjach można znaleźć domy z keramzytu zbudowane na podstawie autorskich projektów, jak i również tych stworzonych przez inne pracownie, na zlecenie klientów. Każdy z przedstawionych projektów, można przekształcić, w taki sposób, aby zaprojektowany budynek mógł być wykonany z keramzytu.

Dzięki stosunkowo niskiej cenie surowca, własny dom można mieć w zasięgu ręki!

Domy z Keramzytu – wsparcie ekologii

Keramzyt ma bardzo dużo pozytywnych właściwości, pośród, których znajduje się np. wysoka wytrzymałość na uszkodzenia, przez co domy wykonane z tego rodzaju surowca mogą przetrwać nawet 200-300 lat. Elementami charakterystycznymi, które mają wpływ na tak długą żywotność, jest wysoka odporność na pleśń, grzyby, wilgoć, kwasy, nasiąkanie wodą, oraz procesy gnicia. Ponadto domy wykonane z keramzytu nie przyciągają do siebie gryzoni i owadów.

Projekty małych domów jednorodzinnych z keramzytu

Nasza firma oferuje również projekty małych domów jednorodzinnych, które są w pełni nowoczesne i stworzone w 100% tak, jak zażyczyli sobie jego właściciele. Jesteśmy zdania, że dom ma być wykonany zgodnie z preferencjami, oczekiwaniami i wymaganiami rodziny, która będzie w nim w przyszłości mieszkać. Jest to na pewno bardziej dostosowane rozwiązanie do potrzeb niż zakup gotowego domu.

Domy z keramzytu są stosunkowo tańsze, w porównaniu do mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z nami szybko i tanio można stworzyć swój wymarzony dom. A jego budowa nie zajmie dłużej niż kilkanaście tygodni. Co prawda nieco dłużej może zająć budowa domów, znajdujących się poza standardową ofertą, ale nadal będzie to stanowczo krótszy czas, niż w przypadku budowy zwykłego domu.

Do budowy naszych domów, każdego dnia wykorzystujemy nowoczesną technologię, bazującą na keramzytowych półfabrykatach, dopasowując projekt do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników doskonale zna się na swojej pracy.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ