Nowe inwestycje mieszkaniowe w Przemyślu

0
2713
Nowe inwestycje mieszkaniowe w Przemyślu

Rynek deweloperski w Polsce ma się naprawdę dobrze. Od kilku lat ilość nowych mieszkań oddawanych do użytku systematycznie rośnie. Mowa tu o rekordowych wzrostach i wszystko wskazuje na to, że ten rok również taki będzie. Dobra passa widoczna jest w wielu miastach Polski. Przemyśl jest jednym z nich. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie inwestycje mieszkaniowe są obecnie realizowane w mieście.

Parkowa dzielnica

Inwestycja powstaje przy ulicy Leszczyńskiego. Za jej realizację odpowiada lubelski deweloper Wikana. Spółka znana jest na rynku nieruchomości. Dotąd zrealizowała bardzo wiele inwestycji  – w tym mieszkania oraz szeregowce. Głównym obszarem działania dewelopera jest Lublin, ale chętnie pracuje też w Rzeszowie czy chociażby w Przemyślu.

Parkowa dzielnica zapowiada się imponująco. Powstaną tu mieszkania o łącznej powierzchni ponad 15 tyś metrów kwadratowych. Pięciopiętrowy budynek został zaprojektowany w ten sposób by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby nowoczesnego konsumenta, a ten jak wiadomo potrafi być bardzo wymagający.

Już na etapie projektowania Wikana dbała o to, by mieszkania, które powstaną były komfortowe i dawały duże możliwości aranżacyjne.  Każde z nich zostało wyposażone w przestronny balkon oraz funkcjonalną komórkę lokatorską. Deweloper zaplanował również pomieszczenia techniczne, które lokatorzy mogą wykorzystać jako spiżarnią bądź miejsce do przechowywania domowych sprzętów.

Również z zewnątrz inwestycja wyglądać będzie imponująco. Nowoczesna, biała elewacja z elementami dekoracyjnymi nada inwestycji modernistycznego charakteru. Charakterystyczne, ścięte balkony sprawią, że całość będzie wyglądać jeszcze bardziej nowocześnie i stylowo.

Deweloper zadbał nie tylko o funkcjonalność mieszkań czy eleganckie wykończenie bloku. Dla mieszkańców bardzo ważne będzie pewnie to, że osiedle będzie posiadało tereny zielone, które będą idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu z rodziną. W planach znalazł się między innymi skwer – czyli idealnie miejsce na spacery, a także coś dla najmłodszych mieszkańców – czyli komfortowy i bezpieczny plac zabaw. Zostanie on oddzielony od inwestycji piękną, zieloną aleją dzięki czemu dzieci będą mogły się bawić w otoczeniu przyrody.

Parkowa dzielnica to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie sprawną komunikację z centrum miasta, chcą korzystać z jego wszystkich możliwości, a jednocześnie cenią ciszę i spokój.

Parkowa dzielnica to jedna z ciekawych inwestycji mieszkaniowych w Przemyślu. Osoby, których interesują nowe mieszkania przemyśl powinny zwrócić na nią uwagę. Jeśli i Ciebie zainteresowała ta inwestycja zajrzyj na stronę parkowadzielnica.pl. Tam znajdziesz więcej informacji o postępach prac.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ