Nowoczesne rozwiązanie do Twojej łazienki

0
1635
Nowoczesne rozwiązanie do Twojej łazienki

Łazienka jest azylem, miejscem gdzie wbrew pozorom spędzamy mnóstwo czasu. Jest oazą higieny, a przynajmniej powinna nią być. Współcześnie nowe technologie wkradły się również i w ten zakamarek naszego domu czy też mieszkania. Każdy z nas ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności. Oprócz funkcjonalności cenimy sobie walory estetyczne, więc i w tym temacie nieuniknione jest branie tego aspektu pod uwagę, jak i samej jakości wykonania.

Najważniejszy element każdej łazienki

Przed podjęciem decyzji jaki element każdej łazienki jest niezbędny i nie można się bez niego obejść, należy dogłębnie przeanalizować kilka aspektów. Jednym z nich i w zasadzie kluczowym jest zastanowienie się jaką czynność podejmuje najczęściej każda osoba korzystająca z łazienki. I właśnie w tym momencie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że potrzeby fizjologiczne królują w łazienkowych progach. Skoro już każdy wie co jest najważniejsze w łazience możemy przejść do meritum.

WC, klozet, muszla…..

Każdy z nas inaczej określa miejsce załatwiania potrzeb fizjologicznych. Jednakże przy jego wyborze wszyscy kierują się podobnymi czynnikami. Muszla klozetowa musi być piękna, posiadać nowoczesny design, być funkcjonalna i nie zajmować dużo miejsca. A najlepiej będzie, gdy będzie posiadała dodatkowe funkcje, które umilą każdemu korzystanie z łazienkowego spa. Wśród bardzo innowacyjnych rozwiązań króluje wc z funkcją bidetu.

Innowacyjne rozwiązanie dla każdego

Wc z funkcją bidetu jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie poczucie czystości i higieny. Korzystając z tego typu urządzenia załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne i jednocześnie wykonujemy szybki prysznic okolic intymnych. Wygląda na to, że papier toaletowy odchodzi powoli do lamusa, a co za tym idzie – ekologia – mniejsze zużycie papieru – mniejsza wycinka drzew. Wc z funkcją bidetu posiada wiele udogodnień. W zależności od modelu możemy liczyć na kilka opcji mycia, osuszanie ciepłym powietrzem, dodatkowe podświetlenie, co ułatwia nam użytkowanie w nocy. Bardzo często w dodatkowych opcjach jest podgrzewana deska, która dodatkowo umila nam czas podczas łazienkowych rytuałów. Panel sterowania umieszczony jest w dyskretnym miejscu lub też dołączony jest pilot, który gwarantuje dodatkowy komfort korzystania z tego wynalazku. Wszelkie łącza instalacyjne są sprytnie ukryte w strukturze wc. W zasadzie wc z funkcją bidetu w niczym nie odbiega od standardowej muszli klozetowej. Poza tym model z bidetem bardzo często cechuje nowoczesny i oryginalny design. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca i nadaje się do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości.

Zainwestuj w wygodę i higienę

Wc z funkcją bidetu jest bardzo dobrą propozycją dla każdego. Co prawda jego cena jest nieco wyższa od standardowej wersji klozetu, lecz daje nam poczucie ogromnego komfortu i podwyższenia standardów higienicznych w zaciszu domowym. Dla zdrowia i wygody całej rodziny warto zainwestować w tego typu rozwiązanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ