Panele szklane – co warto wiedzieć?

0
4260

Planujesz zakup paneli szklanych? Świetny wybór. To nowoczesne i dobre rozwiązane. Nie tylko ze względu ekonomicznego, ale również estetycznego i praktycznego.

Panele szklane łączą w sobie wiele plusów. Łączą zalety tradycyjnych płytek z nowoczesnością i właściwie nieskończonymi możliwościami projektowania. Zrealizować można niemal dowolny pomysł. Zapewne zdziwi cię to, jak bogata jest oferta paneli szklanych na rynku. Panele szklane nadają się właściwie do każdego wnętrza. Pojawiają się nie tylko w kuchniach czy łazienkach, ale nawet sypialniach czy pokojach dziecięcych.

Pomiary i wybór grafik

To pierwsze kroki, które powinieneś poczynić, kupując panele szklane. Dokładnie wymierz miejsce, w którym mają się one znajdować. Takie pomiary możesz wykonać samodzielnie. Jednak dokładniej zrobi to firma, u której masz zamiar zamówić panele. Posiadają one laserowe mierniki, które są niezwykle precyzyjne.  Przy pobieraniu pomiarów należy odjąć odpowiednie luzy, czyli po kilka milimetrów, aby panel swobodnie wszedł w wyznaczone miejsce. Wybierz również motyw. Wszystko zależy oczywiście od gustu, ale również wnętrza. To z kolei podyktowane jest tym, gdzie ma znajdować się panel. Z pewnością dopasujesz wzór tak, aby tematycznie pasował do wnętrza.

Zamówienie paneli

Firma, która wykonuje panele, zajmie się ich pomiarem, a potem także montażem. Tak jest w przypadku Beluglass. Specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniego wzoru, koloru. Panele wykonywane są na indywidualne zamówienie. Robione są z bezpiecznego hartowane szkła, które jest odporne na działanie wysokiej temperatury oraz uderzenia. Panele są również specjalnie, próżniowo laminowane, co dodatkowo wzmacnia ich odporność. Beluglass wykonuje panele szklane na terenie Warszawy, ale również przyjmuje zamówienia z całej Polski. Istnieje również możliwość zebrania wymiarów od klienta. Panele wykonywane są indywidualnie, według określonych wymiarów, projektu, życzenia klienta, co do koloru oraz wzoru. Można nadrukować gotowy wzór z wybranych szablonów, bądź też zaprojektować własny. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj specjalistów od Beluglass. Z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Profesjonalny montaż

Wykona go również firma, która przygotowała panel. Montaż nie trwa długi i jest czysty. Szparę pomiędzy szybą a blatem traktuje się, jako fugę. Wypełniana jest ona silikonem bezbarwnym bądź w kolorze dobranym do blatu i paneli.

Artykuł powstał dzięki firmie Beluglass zajmującej się produkcją i montażem szklanych elementów. Zapoznaj się z ofertą dot. szkła do kuchni i paneli szklanych: http://beluglass.pl/szklo-do-kuchni-panele-szklane/. Realizacje dla klientów indywidualnych i firm.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ