Samsung Galaxy S21 FE – 3 powody, dla których ten smartfon może Ci się spodobać!

0
348
Samsung Galaxy S21 FE

Marka Samsung zdążyła przyzwyczaić nas już do jakości, jaką oferują jej topowe smartfony z serii S. Niedawno dołączyły do nich również urządzenia z oznaczeniem FE, czyli Fan Edition. Z założenia mają być to urządzenia, które będą mogły zdobyć sympatię użytkowników dzięki świetnej specyfikacji i przystępnej cenie. Dzisiaj przedstawimy trzy powody, dzięki którym Samsung Galaxy S21 FE może być dla nas dobrym wyborem – zapraszamy do czytania!

Samsung Galaxy S21 FE – smartfon z dobrym aparatem

Pierwszym powodem, dla którego Samsung Galaxy S21 FE będzie mógł zaskarbić sobie sympatię użytkowników, jest jego aparat. To zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów tego urządzenia, który pomoże nam w tworzeniu i udostępnianiu profesjonalnie wyglądających zdjęć, nawet jeśli dotychczas nie mieliśmy dużej styczności z mobilną fotografią.

Zdecydowanie na szczególną uwagę zasługuje tutaj tryb służący do wykonywania zdjęć nocnych. Pozwoli on nam wyłapać wszystkie szczegóły otoczenia nawet wtedy, kiedy warunki oświetleniowe będą pozostawiały sporo do życzenia. S21 FE to także smartfon z dobrym aparatem do selfie – oferuje on rozdzielczość wykonywanych fotografii na poziomie aż 32Mpx, dzięki czemu nasz kadr będzie mógł poszczycić się ogromną ilością detali i odpowiednią ostrością.

Smartfon z 5G – bardzo szybki internet w każdych warunkach

Samsung Galaxy S21 FE to również urządzenie wyposażone w moduł łączności z siecią 5G. Co może zagwarantować nam takie rozwiązanie? 5G jest nowym standardem przesyłania danych mobilnych. Użycie tej technologii pozwoli nam w niedalekiej przyszłości przesyłać duże ilości danych w zaledwie kilka sekund. Za pośrednictwem nowej sieci będziemy mogli chociażby udostępniać transmisję wideo o rozdzielczości 4K bez większych przycięć czy utraty jakości obrazu.

Chociaż na wszystkie dobrodziejstwa oferowane przez sieć 5G przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, smartfon z 5G jest dobrym wyjściem już teraz. Samsung Galaxy S21 FE będzie mógł nas bardzo pozytywnie zaskoczyć prędkością, z jaką udostępni innym zrobione zdjęcia, filmy czy pliki potrzebne nam w pracy.

Smartfon z dobrą baterią i szybkim ładowaniem? Samsung Galaxy S21 FE!

Ostatnim powodem, dla którego Samsung Galaxy S21 FE może się podobać, jest jego bateria. Trudno się cieszyć z możliwości, jakie daje jakikolwiek smartfon, jeśli ten będzie musiał być często podpięty pod przewód ładowarki. Na całe szczęście z omawianym dzisiaj Samsungiem absolutnie nie będziemy musieli się o to martwić. Jego bateria jest wystarczająco pojemna, by urządzenie mogło towarzyszyć nam przez wiele godzin bez zmartwień o stan jego naładowania.

Przy okazji warto tutaj dodać, że na duży plus zasługuje także sama technologia ładowania zastosowana w modelu S21 FE. To nie tylko smartfon z dobrą baterią, ale także sprzęt z szybkim ładowaniem, który będziemy mogli naładować od zera do pięćdziesięciu procent pojemności w zaledwie trzydzieści minut[1]. Oznacza to, że nawet jeśli zapomnimy o podłączeniu smartfona na noc do ładowania, nie stanie się nic złego –w krótkim czasie będzie gotowy, by towarzyszyć nam w drodze do pracy.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

[1] Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z dołączonym zasilaczem USB 25 W, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna prędkość ładowania może zależeć również od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. Zasilacz USB 25 W sprzedawany oddzielnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ