Zakład kamieniarski Szczecin – oferta i obsługa na wysokim poziomie

0
2108
Zakład kamieniarski Szczecin – oferta i obsługa na wysokim poziomie

Zakłady kamieniarskie dla wielu osób kojarzą się tylko i wyłącznie z pogrzebami i potrzebą zakupu nagrobka. Jednak, jak się okazuje zakłady kamieniarskie mają bardzo szeroką działalność i oferują wiele usług. To właśnie u nich można wykonać zjawiskowe obudowy do kominków, części ogrodzenia, schody, czy też inne elementy wykonane z kamienia. Zazwyczaj zakłady kamieniarskie tworzą swoje produkty z granitu, który jest solidnym i trwałym materiałem. Granit sprawdza się przy niskich i wysokich temperaturach, a także jest wytrzymały na działanie opadów deszczu i śniegu. Przedmioty wykonane z granitu można użytkować przez wiele lat, a ich regularna konserwacja znacząco podnosi ich nieprzemijalność.

Doskonałym przykładem jest prężnie działający zakład kamieniarski Szczecin – Celtic.  Ma rzesze zadowolonych klientów i stale rozbudowuje swój asortyment. Pracują w nim specjaliści znających się na właściwościach granitu i tworzący z nich wyjątkowe elementy oraz produkty. Zakład kamieniarski Celtic może pochwalić się między innymi licznymi nagrobkami wykonanymi na wysokim poziomie, obudowami kominków dopasowanymi do potrzeb klientów oraz wieloma innymi zleceniami. Ideą zakładu jest dbałość o każdy szczegół, a także szacunek dla klienta.

Zakład kamieniarski Celtic i jego oferta

Zakład kamieniarski Celtic mieści się w Starym Czarnowie obok Szczecina. Działa na rynku od ponad 30 lat i stale rozwija swoje możliwości. Produkty oferowane przez zakład są świadectwem dokładnej pracy i odznaczają się wysoką jakością. Kamieniarstwo to specjalność zakładu Celtic, a jego pracownicy gwarantują, że produkty są wykonane z wnikliwą starannością i dbałością o szczegóły.

Zakład kamieniarski Szczecin głównie zajmuje się produkcją nagrobków. Traktuje każdego klienta indywidualnie i sprawia, że otrzymuje on oczekiwany produkt. Utrata bliskiej osoby jest bardzo ciężką sytuacją, dlatego pracownicy zakładu kamieniarskiego starają się, aby po śmierci osoby były godnie pochowane i otrzymały idealne miejsce do spoczynku.

Nagrobki oferowane przez zakład kamieniarski można nabyć od ręki lub zamówić na specjalne życzenie klienta. Pracownicy dokładnie wymierzają i produkują nagrobki z wybranego materiału. Służą pomocą w zakresie koloru i wzoru nagrobków. Chętnie podpowiadają klientom, jaką zabudowę powinni wybrać i spełniają ich oczekiwania.

Dla wymagających klientów sam nagrobek często bywa niewystarczający, dlatego też zakład kamieniarski Celtic posiada w sprzedaży liczne dodatki do nagrobków. Kupić lub zamówić można między innymi wazony, wałki, posadzki, kule, zdjęcia grawerowane na porcelanie lub kamieniu, podstawki pod znicze oraz kwiaty, litery (złocone, grawerowane, metalowa), dodatkowo ornamenty (anioły, krzyże, róże).

Oprócz nagrobków zakład kamieniarski Szczecin wykonuje nietuzinkowe obudowy do kominków, które mogą odmienić całe wnętrze. Granitowe obudowy świetnie odbijają płomyki ognia z kominka, są bezpiecznie i dostępne w przeróżnych wzorach i barwach.

Obsługa klienta – zakład kamieniarski Szczecin

Klient jest najważniejszy i właśnie według tej zasady działa zakład kamieniarski Szczecin. Obsługuje klientów przede wszystkim z miast takich, jak Szczecin, Gryfino, Pyrzyce oraz Stargard Szczeciński i okolice. Przyjmuję również zamówienia dla innych rejonów województwa zachodniopomorskiego. Dostarcza swoje wykonane produkty za darmo do klientów mieszkający w odległości 100 kilometrów. Umożliwia płatności na raty, a także stale czuwa pod telefonem i spełnia wszelkie prośby klientów. Jesteś zainteresowany ofertą zakładu kamieniarskiego Szczecin? Dowiedz się więcej informacji na nagrobki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ